Ten tydzień z pewnością należy do nich, choć zdajemy sobie sprawę, że ta para chętnie obyłaby się bez tej medialnej wrzawy. Od kilku dni wszyscy komentują, dementują oraz plotkują o tym, czy Cole Sprouse i Lili Reinhart rozstali się. Pierwsze informacje na ten temat trafiły do sieci trzy dni temu i od tamtej pory rozpętała się burza - zarówno w show-biznesie, jak i na serwisach społecznościowych. Fani nie mogą w to uwierzyć, przecież Cole Sprouse i Lili Reinhart wydawali się być idealną parą. Na dodatek, aktorzy właśnie wrócili na plan serialu "Riverdale", gdzie również odgrywają zakochanych... Magazyny Us Weekly i People (a po nich inne tytuły) prześcigają się w kolejnych informacjach na temat tej relacji. Dowodem rozstania miałaby być impreza Entertainment Weekly, na której 26-letni aktor miał się przyznać znajomemu, że zerwał z młodszą o cztery lata aktorką. Do rozstania miało dojść na początku wakacji. Jednak zastanawiające jest ich zachowanie na Comic-Con w San Diego. Podczas panelu dyskusyjnego, czy w trakcie spotkań z fanami Cole Sprouse i Lili Reinhart cały czas siedzieli obok siebie. Potem tabloidy (powołując się oczywiście na anonimowe źródło) podały, że  to była tylko kwestia czasu - podobno sami przyjaciele pary byli zdziwieni, że ta relacja tak długo trwała. "Ich osobowości, czy styl życia są zupełnie inne, co powodowało częste spięcia". Kilka godzin później na instagramie opublikowano nową okładkę W Magazine z... Cole'em Sprouse'm i Lili Reinhart! O co chodzi?

Lili Reinhart i Cole Sprouse: aktorka znana z serialu "Riverdale" odniosła się do plotek o rozstaniu >>

Cole Sprouse początkowo ubiegał się o inną rolę w "Riverdale"! >>

Cole Sprouse odniósł się do plotek o rozstaniu z Lili Reinhart >>

Cole Sprouse i Lili Reinhart dementują plotki o rozstaniu? 

Zdjęcia dla słynnego czasopisma "wrzucili" na swoje instagramy również bohaterowie sesji, czyli Cole Sprouse i Lili Reinhart. Ciekawe są również ich podpisy, świadczące o tym, że cała wrzawa o ich rozstaniu to jeden wielki bełkot i media tak naprawdę nic nie wiedzą o ich relacji. "Wiarygodne źródło potwierdziło, że nikt z was nie ma pojęcia o niczym" - napisała Lili. Cole zamieścił post w podobnym tonie. Odetchnęliście z ulgą? My również, ale sprawa znów nabrała tempa. W Magazine zamieścił na swojej stronie premierowy materiał o słynnej parze. Cole Sprouse i Lili Reinhart nie chcieli wspólnego wywiadu, co trochę zdziwiło dziennikarza (wywiad przeprowadzono pod koniec maja). Ale to, co nas zaskoczyło to informacja o zerwaniu (!). "Dwa miesiące później (Cole Sprouse i Lili Reinhart, przyp. red.) rozstali się, co uwiarygodniło moje podejrzenia, że oddzielne wywiady mogły być związane z tym, że oboje nie byli pewni co do wspólnej przyszłości"- napisał David Amsden na łamach W Magazine. Zastanawiające jest to, czy dziennikarz zawarł tę informację opierając się na aktualnie panujących plotkach, czy dostał "przeciek" wcześniej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BREAKING: A reliable source has confirmed that none of you know shit.

Post udostępniony przez Lili Reinhart (@lilireinhart) Lip 25, 2019 o 9:58 PDT

Cole Sprouse i Lili Reinhart: historia związku gwiazd serialu "Riverdale"

O związku Cole'a Sprouse'a i Lili Reinhart zaczęto plotkować dwa lata temu, gdy zauważono, że para aktorów flirtuje i całuje się na imprezie Entertainment Weekly, zorganizowanej w ramach festiwalu Comic-Con w San Diego. Para przez wiele miesięcy nie odniosła się do tych doniesień, a fani "Riverdale" szukali kolejnych powodów na potwierdzenie tej tezy. W wywiadzie dla amerykańskiego Harper's Bazaar Reinhart przyznała, że nie chce omawiać swoich spraw prywatnych a zwłaszcza rozmawiać o związku ze Sprouse'm. Dopiero wspólny wyjazd do Paryża potwierdził relację celebrytów. Cole Sprouse i Lili Reinhart byli razem na dwóch edycjach Met Gala. Lili wspierała również Cole'a na tegorocznej premierze jego filmu "Five Feet Apart". Sprosuse nie ukrywał również, że aktorka jest jego muzą - gwiazdor często fotografował dziewczynę o czym możecie się przekonać oglądają instagram Amerykanina.