Mroczna strona każdego znaku zodiaku. Na te cechy musisz szczególnie uważać:

Baran

Baran jest najbardziej impulsywnym i niecierpliwym ze znaków zodiaku. Cechuje go również niedojrzałość. Jeśli pomysł nie jest jego, nie zgadza się z nim. Ma skłonność do robienia dziecięcych uwag, gdy ktoś zrani jego uczucia.

Byk

Byk jest zaborczy, materialistyczny, a czasami nawet próżny. Potrafi być uparty, ale też łatwo popada w lenistwo. Ciemna strona tego znaku to także niekontrolowany zakupoholik, który ma obsesję na punkcie posiadania wszystkich najnowszych i najdroższych rzeczy na rynku.

Bliźnięta

Bliźnięta to nawet więcej niż dwie osobowości ukryte w jednym ciele. Interesują się wieloma dziedzinami i zwykle uważają się za mistrza we wszystkich. Buzia im się nie zamyka, toteż zamiast konwersacji prowadzą monolog. Pociąga je tak dużo rzeczy, że mają trudności z zaangażowaniem się w jedną. Bywają aroganckie i zarozumiałe, nie można polegać na nich w mgnieniu oka. 

Rak

Rak jest czuły i troskliwy, ale to oznacza jedno - jego wielką wrażliwość. Miewa zmienne nastroje. Wrodzona ostrożność czy nieśmiałość sprawiają, że nie bardzo chce opuszczać swoją strefę komfortu. Łatwo się obraża i z pewnością już jest poirytowany przeczytaną prawdą o swojej ciemnej stronie!