Mroczna strona każdego znaku zodiaku. Na te cechy musisz szczególnie uważać:

Baran

Baran jest najbardziej impulsywnym i niecierpliwym ze znaków zodiaku. Cechuje go również niedojrzałość. Jeśli pomysł nie jest jego, nie zgadza się z nim. Ma skłonność do robienia dziecięcych uwag, gdy ktoś zrani jego uczucia.

Byk

Byk jest zaborczy, materialistyczny, a czasami nawet próżny. Potrafi być uparty, ale też łatwo popada w lenistwo. Ciemna strona tego znaku to także niekontrolowany zakupoholik, który ma obsesję na punkcie posiadania wszystkich najnowszych i najdroższych rzeczy na rynku.

Bliźnięta

Bliźnięta to nawet więcej niż dwie osobowości ukryte w jednym ciele. Interesują się wieloma dziedzinami i zwykle uważają się za mistrza we wszystkich. Buzia im się nie zamyka, toteż zamiast konwersacji prowadzą monolog. Pociąga je tak dużo rzeczy, że mają trudności z zaangażowaniem się w jedną. Bywają aroganckie i zarozumiałe, nie można polegać na nich w mgnieniu oka. 

Rak

Rak jest czuły i troskliwy, ale to oznacza jedno - jego wielką wrażliwość. Miewa zmienne nastroje. Wrodzona ostrożność czy nieśmiałość sprawiają, że nie bardzo chce opuszczać swoją strefę komfortu. Łatwo się obraża i z pewnością już jest poirytowany przeczytaną prawdą o swojej ciemnej stronie!

Lew

Lew bywa zwykle czarujący i kochany, lecz swoje wdzięki przelewa głównie na swoją osobę. Wymaga uwagi oraz musi być w jej centrum. Tym karmi się każdego dnia. Dla Lwa wszystko kręci się wokół niego, nie spotkał jeszcze lustra, którego nie pokochał. Brak zainteresowania wywołuje w nim wściekłość.

Panna

Zachowaj ostrożność, gdy spotykasz się z Panną, ponieważ ona lubi oceniać. Ten znak zodiaku to perfekcjonista, więc nawet krzywy uśmiech może go wystraszyć i sprawić, że zaraz cię obgada. Panny są skłonne do osądzania oraz pesymizmu do tego stopnia, że ​​kiedy upadną, myślą, że świat się zawalił. Mają wysokie oczekiwania wobec wszystkich i wszystkiego w ich życiu. Co więcej, są wobec siebie bezkrytyczne. 

Waga

Waga jest niezdecydowana. Spędza wiele godzin w łazience przed każdym wyjściem, gdyż lubi czarować swoim wyglądem. Osoby spod tego znaku godzinami studiują etykiety produktów w sklepie. Ciężko im podjąć właściwą decyzję, bo muszą rozważyć każdą możliwą opcję. Panikują na myśl o zaangażowaniu i nie potrafią dotrzymać słowa. Wagi nie próbują być złośliwe, ale też nie są lojalne.

Skorpion

Skorpiony są namiętne, ale też lubią manipulować. Dla nich złe nastroje są punktem odniesienia, zapalnikiem do spowodowania kłótni. Są bezlitosne, więc jeśli je zranisz, upewnią się, że będziesz cierpieć w katuszach. Same łatwo popadają w ciemność i rozpacz.

Strzelec

Strzelcy mają tupet. Zwykle są znani i łatwo się nudzą. Strzelec jest bardzo zarozumiały, często brakuje mu dobrej etykiety społecznej. Nie rozumie tego, że kogoś uraża, po prostu nie dba o takt czy subtelność. Rozerwie cię na strzępy, jeśli znajdzie szczelinę w twojej zbroi, a następnie stwierdzi, że to dla twojego dobra.

Koziorożec

Koziorożce są kontrolerami. Tak naprawdę nie idą z prądem. Często wykorzystują ludzi dla własnych korzyści i czerpią radość z plotek na czyjś temat. One wręcz kwitną na negatywności. Nie będą zastanawiać się dwa razy nad wykorzystaniem kogoś do poparcia swojej sprawy.

Wodnik

Wodnik uważa, że ​​jest bardzo sprytny i myśli logicznie, więc daje sobie prawo do osądu innych. Spędza dużo czasu, żyjąc w swojej głowie i wydaje się na wszystko obojętnym. Często daje dobre rady, ale prawie nigdy sam ich nie przestrzega. Jest tak chętny do udzielania porad, że nie słyszy tego, co próbujesz mu powiedzieć.

Ryby

Ryby uwielbiają „płynąć z prądem”.  Zwykle wszystkim sprawom przyglądają się z daleka. Chociaż to najstarszy i najmądrzejszy znak, cechuje go zbyt duża łatwowierność. 

Te znaki zodiaku mają temperament. Podobno są najlepsze w łóżku >>