We wrześniu Chris Evans i Alba Baptista ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, czym zaskoczyli swoich fanów. Mimo udzielanych co rusz wskazówek mało kto spodziewał się, że sprawy potoczą się tak szybko. Związek hollywoodzkiego gwiazdora i 16 lat młodszej portugalskiej aktorki został potwierdzony zaledwie w styczniu tego roku. Wówczas zakochani odpowiedzieli na krążące wokół nich plotki zabawnym nagraniem. W kolejnym miesiącu nadeszły walentynki, a 42-latek wykorzystał nadarzającą się okazję i pochwalił się w sieci uroczymi wspólnymi zdjęciami. Rozczulające kadry z życia codziennego w połączeniu ze słowami, jakie padły w rozmowie z People, mogły przygotować wielbicielki najseksowniejszego mężczyzny 2022 roku na informację o zmianie stanu cywilnego.

„Żona, dzieci, budowanie rodziny – to jest coś, czego absolutnie pragnę”.

„Kiedy czytasz o większości najznamienitszych artystów, czy to aktorach, malarzach czy pisarzach, większość z nich przyznaje, że to nie praca, którą wykonali, dała im największe poczucie dumy. Sprawiły to relacje, rodziny, które stworzyli, miłość, którą znaleźli, miłość, którą się dzielili” – mówił aktor. Niedługo potem padł przed wybranką serca na kolana i poprosił ją o rękę. Jeżeli do tej pory nie dowierzaliście w medialne doniesienia, wczoraj Chris Evans rozwiał wszelkie wątpliwości.

Chris Evans po raz pierwszy o małżeństwie z Albą Baptistą. Najgorsze mają już za sobą

Chris Evans wziął udział w panelu dyskusyjnym w trakcie trwającego nowojorskiego Comic Conu. Świeżo upieczony mąż zaprezentował zgromadzonym na miejscu fanom złotą obrączkę i krótko odpowiedział na pytanie dotyczące życia prywatnego. „Wziąłem ślub. Było naprawdę, naprawdę wspaniale” – potwierdził ze sceny. Następnie dodał, że wraz z Baptistą zorganizowali dwie „cudowne i piękne” ceremonie. „Jedna odbyła się na Wschodnim Wybrzeżu, druga w Portugalii. Moja żona jest Portugalką” – uściślił.

Wygląda więc na to, że przyjęcia sprostały oczekiwaniom gości i pary młodej. Okazuje się jednak, że organizacja wesela wiązała się z ogromnym stresem narastającym aż do dnia złożenia przysięgi. „Ci z was, którzy są w związkach małżeńskich, wiedzą, że to wymaga wiele wysiłku” – zwrócił się do widowni. Całe szczęście Chris Evans i Alba Baptista przetrwali tę próbę: „Teraz mamy to już za sobą, po prostu cieszymy się życiem i szykujemy się na jesień. To najlepsza pora roku. Odpoczywamy, korzystamy z życia i rozmyślamy”.