Modne kolory włosów na 2019 rok? Pastele, mocne odcienie fuksji, amarantu i purpury (lansowane m.in. przez Marca Jacobsa i markę Annakiki) oraz, a w zasadzie przede wszystkim - blond. W trendach są: chłodna platyna, niemal biały kolor, tak zwany Icy White, blond, który przywodzi na myśl prażone migdały (Toasted coconut blond) i ten ciepły, wpadający wręcz w żółty - Yellow blond (nosi go m.in. modelka Georgia May Jagger). Pożądane są także "mysie" tony - szarości oraz "zakurzony" blond z pasmami grafitu.

Czytaj też: Modne fryzury: kolory włosów na wiosnę 2019 >>>>

Liz Cook - stylistka fryzur z Arizonie, przygotowała także modny sposób koloryzacji dla dziewczyn, które w 2019 roku wolą na głowie nosić brąz. Brunetki (albo przyszłe brunetki) mogą zaserwować sobie odcień "Chocolate Cake". Jak powiedziała Cook w rozmowie z serwisem Allure, kolor "Chocolate Cake" jest "głęboki i żywy". Świetnie rozświetli twarz - to wszystko za sprawą balejażu z jaśniejszymi pasemkami. Czym różni się od klasycznego brązu? Jest bardziej nasycony, promienny i bogaty. Liz przyznała także, że odcień ten słodką nazwę zawdzięcza jej skojarzeniu z czekoladowym ciastem. "Kojarzy mi się z ciemnymi czekoladowymi warstwami przełożonymi jaśniejszym lukrem".  

Czytaj też: Modne krótkie fryzury [trendy wiosna-lato 2019] >>>

Cały sekret barwy "Chocolate Cake" polega na dodaniu do brązowej farby tonów miedzi i czerwieni i na, wspomnianych wcześniej, jaśniejszych ciepłych refleksach. Dzięki temu kolor staję się głęboki i intensywny. Liz Cook używa kosmetyków Pulp Riot  z linii Faction8, ale wy możecie poprosić swojego fryzjera o to, by uzyskał taki odcień innymi produktami - pokażcie mu zdjęcia z naszej galerii.