Britney Spears zaręczyła się!

U Britney Spears wszystko wydaje się zmierzać w dobrym kierunku! Od kilku miesięcy gwiazda walczy o uwolnienie się spod kurateli ojca, który od 13 lat sprawuje kontrolę nad jej życiem osobistym, majątkiem oraz karierą. Ostatnio jednak Jamie Spears zdecydował się sam złożyć wniosek w sądzie, w którym wyraża zgodę na zakończenie prawnej opieki nad córką. Teraz Britney może cieszyć się kolejną dobrą nowiną w swoim życiu. Wokalistka pochwaliła się właśnie na swoim instagramie, że jej kilkuletni partner oświadczył się jej, a na jej palcu wylądował pokaźny pierścionek zaręczynowy. 

Kim jest wybranek gwiazdy?

Narzeczony Britney to Sam Asghari, czyli 27-letni tancerz pochodzący z Iranu. Para poznała się podczas kręcenia teledysku do piosenki "Slumber Party" w 2016 roku. Jak się okazało bardzo szybko stali się nierozłączni, a w sądzie gwiazda wielokrotnie zapewniała, że Sam jest jedyną osobą, która wspiera ją w walce z ojcem. Teraz para postanowiła pójść o krok dalej w swojej relacji. W mediach społecznościowych pojawił się właśnie filmik, na którym Księżniczka Pop chwali się pierścionkiem zaręczynowym wraz ze swoim ukochanym. 

Nie mogę w to uwierzyć! 

Czy Britney ponownie zostanie mamą?

Dla Britney będzie to już trzecie małżeństwo. Pierwsze, z przyjacielem z czasów studenckich, zostało unieważnione już po dwóch dniach od ślubu. Drugim mężem wokalistki był Kevin Federline, z którym ma dwóch synów - Seana Prestona i Jaydena Jamesa. Teraz zaręczyła się po raz trzeci! Ostatnio Britney, podczas jednego z zeznań sądowych, wyznała też, że chciałaby ponownie zostać mamą. Do tej pory miała jednak tej możliwości ponieważ sprawujący nad nią opiekę ojciec nie zgadzał się na to i zmuszał do stosowania antykoncepcji hormonalnej. Teraz jednak, gdy ojciec zrezygnował z kurateli nad córką, wszystko może się zmienić i gwiazda, będzie mogła znów decydować o swoim życiu, w tym o zajściu w ciążę.