Inspirowany bestsellerowymi powieściami autorstwa Julii Quinn! To serial Netflix, który zachwyci entuzjastów historii romantycznych, jak i tytułów kostiumowych. Za produkcję odpowiada wytwórnia  Shondaland oraz Chris Van Dusen ( "Skandal", "Chirurdzy" i "Prywatna praktyka"). O czym jest?

Seriale na jesień 2020, na które czekamy. 5 tytułów, których nie możecie przegapić [Netflix, HBO GO] >>

"Bridgertonowie" na Netflix: fabuła serialu

W informacji prasowej możemy przeczytać: śledzimy w nim losy Daphne Bridgerton, najstarszej córki potężnej familii, która wkracza na pełną konkurentek scenę małżeńską Londynu w epoce regencji.  Dziewczyna marzy o powtórzeniu losu rodziców i znalezieniu wybranka, którego naprawdę pokocha. Na początku idzie jej świetnie i jest bezkonkurencyjna. Jednak gdy jej starszy brat odrzuca kolejnych kandydatów do jej ręki, w popularnej na salonach plotkarskiej gazecie tajemniczej Lady Whistledown pojawiają się liczne oszczerstwa pod adresem Bridgertonówny. Do akcji wkracza wtedy rozchwytywany i zbuntowany książę Hastings, zdeklarowany kawaler, którego matki debiutantek uważają za najlepszą możliwą partię. Choć Daphne i książę uparcie twierdzą, że nie są zainteresowani związkiem, łączącej ich więzi trudno nie zauważyć — podobnie jak emocji, które aż w nich kipią podczas podchodów i utarczek toczonych na tle wyrażanych przez towarzystwo oczekiwań wobec ich przyszłości.

"Bridgertonowie" na Netflix

"Bridgertonowie" na Netflix: obsada

W główne role wcielili się Phoebe Dynevor oraz Regé-Jean Page. W obsadzie znaleźli się też: Golda Rosheuvel, Jonathan Bailey, Luke Newton, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Ruth Gemmell, Adjoa Andoh, Polly Walker, Bessie Carter i Harriet Cains. Głosu tajemniczej Lady Whistledown użycza Julie Andrews.

"Bridgertonowie" na Netflix: premiera

Niestety na premierowe odcinki musimy trochę zaczekać. "Bridgertonowie" trafią na Netflix pod koniec roku. A dokładnie 25 grudnia, w samo Boże Narodzenie. 

"Bridgertonowie" na Netflix: zwiastun