Baran i Ryby w związku

Wbrew pozorom Baran i Ryby mogą mieć ze sobą wiele wspólnego. Oba te znaki podchodzą do życia w kreatywny sposób. Zawsze mają ciekawe pomysły, nowe hobby, które każdy chciałby wypróbować, oraz gotową listę wydarzeń na nadchodzący weekend. Są jednak obszary, w których te dwa znaki niemalże się wykluczają. Baran rozpoczyna koło zodiaku - rządzi nim żywioł ognia i Mars. Ryby to zatem jego przeciwieństwo, kierowane przez wodę oraz Neptuna. Wszystkie te przeciwstawne cechy zagrażają przyszłości związku. Wrażliwe Ryby źle reagują na impulsywność agresywnego Barana. Konflikty na pewno doprowadzą je do płaczu, szczególnie gdy partner podniesie na nie głos. Przywódcza natura Rogacza niestety zdominuje ten delikatny znak, który zawsze dba o dobro innych. 

Mars to przeciwieństwo Neptuna, a żywioł wody gasi niepokorny ogień. 

Dopasowanie zodiakalne Baran-Ryby ocenia się jako średnie. To, jakie szanse na szczęście ma ten związek, zależy od wysiłku obu partnerów. Co można zrobić, żeby wzmocnić ów więź? Horoskop partnerski bierze pod uwagę każdą dziedzinę wspólnego życia.

Baran i Ryby – na co dzień

Zarówno Baran, jak i Ryby są znani z tego, że szybko wdają się w nowe romanse. Jawnie okazują swoje uczucia, nawet na wczesnym etapie randkowania. Ponadto oboje są hojnymi znakami, które starają się uszczęśliwiać innych. Jednak po fazie "miesiąca miodowego" sytuacja może znacznie się pogorszyć. 

Oba te znaki kochają romanse, ale nadają na zupełnie innych falach. 

Ryby są super romantyczne i zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zaspokoić potrzeby Barana. Dołożą wszelkich starań, żeby ich partner był zadowolony, nawet kosztem własnego szczęścia. Zodiakalny Baran w związku, niestety, częściej skupia się na sobie. Ma tendencję do mówienia bolesnej prawdy. Po czasie stwierdza, że oddanie znaku wody jest dla niego duszące i odbiera mu wolność. Uzna Ryby za słabsze od siebie, po czym zacznie szukać miłości gdzieś indziej. Co innego, jeśli połączy ich przyjaźń. Wtedy oba znaki będą się inspirować. Baran z natury jest asertywny, dlatego często rządzi paczką przyjaciół i podejmuje decyzje za Ryby. 

Znaki zodiaku, które najbardziej do siebie pasują >> 

Powodzenie w miłości między tymi znakami często zależy od wkładu Barana i cierpliwości Ryb. Ich przyjaźń powinna trwać długo, lecz burzliwy romans zakończy się z dnia na dzień. 

Baran i Ryby – emocje, duchowość

Emocjonalne światy tych znaków są jak dwie różne planety, co z resztą przedstawia astrologia na przykładzie Neptuna i Marsa. Podczas gdy Mars, władca Barana, jest pokryty rdzą, czerwoną pustynią, gorącymi wulkanami i kanionami, Neptun  (planeta Ryb) to niebieski, smagany wiatrem olbrzym, znajdujący się w dużej odległości od Słońca. Dokładnie tak różnią się emocje obu znaków, które w jakiś sposób chcą zbudować związek. Baran w miłości kieruje się rządzą. Ryby żyją w swojej romantycznej fantazji. Są delikatne i ciężko im pojąć ognistą pasję Barana. 

Ona Baran i on Ryby to związek przeciwieństw. Mężczyzna Ryby jest uległy i dostosowuje się do swojej ukochanej. Unika konfliktów, co jest jego mocną stroną. Lubi pomagać i służyć innym. To również niepoprawny marzyciel, mający ciekawe pomysły na przyszłość. Troszczy się o swoją partnerkę oraz obdarza ją poczuciem bezpieczeństwa. Niestety, często gubi się w swoich nierealistycznych planach. Kobieta Baran gra pierwsze skrzypce. Urodziła się po to, żeby wygrywać. Nie boi się podjąć żadnego wyzwania. Jest sentymentalną, hojną, uprzejmą i niezwykle lojalną osobą, gdy jest w związku. W relacji z facetem spod znaku Ryb, spróbuje przejąć nad nim kontrolę. 

Znaki zodiaku jako ojcowie >>

Ona Ryby i on Baran mają szansę stworzyć harmonię. Mężczyzna Baran jest wysoce niezależny i nienawidzi, gdy ktoś mu rozkazuje. Ten aktywny partner ucieka przed rutyną. Zapewnia swojej kobiecie bezpieczeństwo i zdobywa jej serce swoimi pomysłami. Zawsze walczy w obronie swoich bliskich. Zapewnia innym poczucie bezpieczeństwa. Dotrzymuje słowa, a jego asertywność imponuje Rybom. Niestety, szczere opinie Barana mogą zranić delikatne uczucia znaku wody. Partnerka spod znaku Ryb utożsamia wszystko, co kobiece. Nigdy nie próbuje zdominować mężczyzny i szanuje go ponad wszystko. Ma problem z podejmowaniem decyzji. Łatwo ulega wpływom innych. Baran zakochuje się w jej kreatywności i delikatności, której sam nie ma. Całkiem możliwe, że będą się uzupełniać. 

Baran i Ryby – w łóżku

Woda gasi ogień. Para Baran i Ryby w łóżku z trudem nawiązują dobre porozumienie. Baran lubi szybki, nieokiełznany seks, podczas gdy Ryby oczekują, że poczują miłość w ramionach kochanka. Trudno im wyjść poza ciało fizyczne, by przeżyć głębokie, duchowe doświadczenie. Te znaki nie wiedzą, jak komunikować, czego chcą, ze strachu przed odrzuceniem. Nie rozumieją swoich wzajemnych potrzeb. Ryby mają bajkowe fantazje, a Baran kieruje się zwierzęcym instynktem. Po kilku uniesieniach zdają sobie sprawę, że nie są do siebie w pełni dopasowani. 

Dopasowanie zodiakalne tych znaków nie wróży fajerwerków w łóżku. 

Jeśli kochankowie będą na siebie otwarci i spróbują znaleźć swój język miłości, ich życie seksualne znacznie się polepszy, a może i nawet stanie się perwersyjne. Ryby nie znoszą rutyny w łóżku. Czują, że zasługują na więcej. Baran z kolei woli brać niż dawać. Nie lubi marnować na seks wielu godzin. 

Znaki zodiaku dopasowane w łóżku >>

Baran i Ryby – na co dzień0

Jest wiele rzeczy, których ta dwójka może się od siebie nauczyć. Zarówno Baran, jak i Ryby są inteligentne i uwielbiają doświadczać nowych rzeczy. Mają różnorodne zainteresowania, a więc nie brakuje im tematów do rozmów. Pomysłowość Ryb będzie nieustannie fascynować Barana, a Ryby pokochają sposób, w jaki Baran zmienia fantazje w rzeczywistość. Dopasowanie znaków zodiaku ognia i wody niestety wskazuje na nieporozumienia. Jednym z największych problemów w tej relacji jest samolubstwo Barana oraz bezinteresowność Ryb. Wodni romantycy mają tendencję do stawiania potrzeb partnera ponad swoimi własnymi. Stają się jedyną osobą, która "daje" i nie otrzymuje niczego w zamian. Ponieważ Baran jest bardzo asertywny, Ryby łatwo tracą przy swoją tożsamość. Z drugiej strony, łagodna natura Ryb może w końcu znudzić Barana, który ma tendencję do szukania wyzwań. Na pierwszy rzut oka Baran i Ryby wydają się parą, która będzie działać krótkoterminowo. W pewnym momencie ognisty Baran przerośnie delikatny znak Ryb. Jednak obydwoje mają wielką potrzebę romansu, przygody, głębi emocjonalnej i lojalności wobec tych, na których najbardziej im zależy. Ta historia miłosna ma ciekawe wątki i nigdy nie wiadomo jak się zakończy.

Baran i Ryby – na co dzień1

Baran i Ryby jako para nie potrafią dostatecznie się na siebie otworzyć. Temu związkowi brakuje zaufania oraz poczucia zrozumienia. Baranem rządzi Mars, planeta odpowiedzialna za jego zdolność do wyznaczania zdrowych granic. Rybami rządzi Neptun, sprawiający, że ten znak ślepo poświęca się dla miłości. Trudno określić, który z tych partnerów powinien włożyć w związek więcej wysiłku. Jedyną szansą na szczęśliwe zakończenie jest to, że Baran weźmie związek na poważnie, a Ryby przestaną traktować go jak guru.