"Azja Express" okazał się hitem w ramówce TVN. Czy druga seria realizowana na podstawie holendersko-belgijskiego formatu „Peking Express” odniesie podobny sukces? Wszystko na to wskazuje! Reality-show ponownie poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. Tym razem uczestnicy odwiedzą Indie i Sri Lankę (w pierwszej serii był to Laos, Wietnam, Kambodża i Tajlandia). Program zakłada rywalizację ośmiu par, mających przebyć wyznaczoną trasę dysponując minimalnym budżetem w kwocie 1 dolara na dzień na osobę. 

"Azja Express 2": znamy uczestników show!

Znamy już listę osób, które zgodziły się na udział w programie "Azja Express 2". Są to: Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Tymon Tymański z synem Lucasem Tymańskim, Zuzanna Bijoch z siostrą Julią, Michał Piróg, Antoni Pawlicki, Stanisław Karpiel Bułecka, Dorota Gardias, a także Marta Wierzbicka (wystąpią w parze z przyjaciółmi). Cała ekipa jest już na miejscu, zdjęcia podobno ruszą jeszcze w tym tygodniu. Cała trasa liczy około 5 tysięcy kilometrów. Podobno zadania nie będą tylko wymagały sprawności fizycznej, ale również determinacji. Będzie również sporo zagadek psychologicznych.

W poprzedniej edycji "Azja Express" rywalizowali: Michał Żurawski i Ludwik Borkowski, Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska, Izabella Miko i Leszek Stanek, Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański, Renata Kaczoruk i Weronika Budziło, Hanna Lis i Łukasz Jemioł, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Przemysław Saleta i Dariusz Kuźniak

Czekamy na kolejne informacje!