Dokładnie 7 dni temu w mediach społecznościowych Justina Biebera pojawiło się specjalne oświadczenie. 26-letni gwiazdor zapowiedział w nim wyjątkową współpracę muzyczną jaką w tajemnicy przygotowali dla swoich fanów wraz z koleżanką z branży Arianą Grande. 

Działając w porozumieniu z władzami fundacji First Responders Children's Foundation, dochód pozyskany z dystrybucji #StuckwithU przeznaczymy na granty i stypendia naukowe dla dzieci osób walczących z pandemią COVID-19 na pierwszej linii frontu. - czytamy w poście Biebera. 

Szeroko zapowiadany numer trafił do sieci 8 maja i natychmiast stał się viralem. W niecałą dobę obejrzało go już ponad 16 mln widzów. Nic dziwnego! Poza szczytnym celem powstania „Stuck with U”, uwagę interanautów zwracają także bohaterowie teledysku. W klipie pojawiają się wyselekcjonowane filmiki przesłane przez fanów artystów oraz domowe nagrania gwiazd, wśród których siostry Kardashian-Jenner, Steph Curry, Gwyneth Paltrow, Michael Bublé, Ashton Kutcher, czy Mila Kunis.

Nie zabrakło oczywiście żony Biebiera, modelki Hailey Baldwin oraz... nowego partnera Ariany Grande. Plotki o związku piosenkarki z Daltonem Gomezem (słynnym przyjacielem gwiazd oraz agentem nieruchomości z LA) krążyły w mediach już od kilku tygodni, jednak dopiero teraz artystka zdaje się je potwierdzać. Przypominamy, że wcześniej  była ona zaręczona z Petem Davidsonem. Plotki o rozstaniu pary obiegły Internet na początku kwietnia tego roku. 

Czytaj też: Ariana Grande skrytykowała swoich fanów: Wygadujecie głupoty, jesteście uprzywilejowani z uwagi na młody wiek i zdrowie