Amanda Seyfried powiedziała "tak"! Gwiazda znana z takich filmów jak "Mamma Mia", "Les misérables: Nędznicy", "Wciąż ją kocham", "Dziewczyna w czerwonej pelerynie", czy "Listy do Julii" zmieniła stan cywilny. 31-letnia aktorka poślubiła o dziewięć lat starszego aktora Thomasa Sadoskiego ("Dzika droga", "John Wick", "Scenki z życia"). Para ogłosiła zaręczyny we wrześniu ubiegłego roku, dwa miesiące później Amanda ujawniła, że spodziewa się dziecka. Ceremonia zaślubin odbyła się 12 marca.

"Uciekliśmy. Pojechaliśmy na wieś z urzędnikiem. Byliśmy tylko my.", powiedział Sadoski podczas wizyty w programie Jamesa Cordena "The Late Late Show" (zobacz wideo poniżej!). Ich świadkiem był pies, a przysięgi napisali sami.

Amanda Seyfried i Thomas Sadoski poznali się w 2015 podczas pracy nad spektaklem zatytułowanym "The Way We Get By", w którym wcielali się w parę kochanków na jedną noc (oboje byli wtedy w związkach). Ponownie spotkali się na planie komedii "The Last Word" w reżyserii Marka Pellingtona. 

To pierwsze małżeństwo dla Amandy Seyfried oraz drugie dla Sadoskiego. W przeszłości Amerykanka była związana z Dominiciem Cooperem i Justinem Longiem.