Jesteście fanami serialu "Stranger Things" i przypadkiem wybieracie się na tegorocznego Open'era? Czeka was wyjątkowa niespodzianka zorganizowana przez Netflix i Alter Art. Do line-upu festiwalu dołączyli goście specjalni i wcale nie chodzi o gwiazdy muzyczne, to... aktorzy z serialu braci Duffer. Chodzi o Caleba McLaughlina i Finna Wolfharda, którzy wcielają się w jedne z głównych postaci serialu "Stranger Things". Festiwalowicze będą mogli spotkać się z nimi osobiście pierwszego dnia imprezy, czyli w najbliższą środę. Młodzi aktorzy będą odpowiadać na pytania fanów produkcji Netflix w specjalnie zaaranżowanej strefie Alter Stage o godzinie 17.00.  Przypomnijmy, że 4 lipca odbędzie się premiera 3. sezonu "Stranger Things"

Ten serial pobił rekord oglądalności na Netflix! Chodzi o produkcję, która miała premierę na początku lipca >>

5 powodów dlaczego warto obejrzeć 3. sezon "Stranger Things" >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl) Cze 30, 2019 o 8:22 PDT

Stranger Things - 3 sezon - o czym będzie?

Hawkins, lato 1985. Szkoła się skończyła, w mieście otworzyło się nowe centrum handlowe, a ekipa z Hawkins zaczyna dorastać. Kwitnące romanse komplikują relacje w grupie i dzieciaki muszą znaleźć sposób na to, jak wchodząc w dorosłość, pozostać przyjaciółmi. Tymczasem na horyzoncie znów pojawia się niebezpieczeństwo. Miasto musi stawić czoła starym i nowym wrogom, a Jedenastka i jej przyjaciele uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy; zło ewoluuje. Teraz wszyscy muszą działać wspólnie, aby przetrwać i zapamiętać, że przyjaźń jest zawsze silniejsza niż strach.

Córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a zagrała w 3. sezonie "Stranger Things". Poznajcie Mayę Thurman-Hawke >>

Jak gwiazdom "Stranger Things" smakowały polskie słodycze? >>

 W obsadzie "Stranger Things 3" zobaczymy wszystkich aktorów z poprzednich dwóch sezonów. Nowym nazwiskiem jest córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a – Maya Hawke.