Dlaczego gra wstępna jest taka ważna?

Jak sama nazwa wskazuje, celem gry wstępnej jest przygotowanie ciała i zmysłów do stosunku. Pobudza hormony, które powodują zmiany fizjologiczne niezbędne do prawidłowego przebiegu zbliżenia seksualnego.

Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie 5 sposobów na udaną grę wstępną.

1. Długie pocałunki

Usta są jednym z najbardziej erogennych miejsc naszego ciała, a pocałunek wyostrza nasze zmysły, dzięki czemu doznania w trakcie seksu stają się bardziej intensywne.

2. Zabawki erotyczne

Zabawki erotyczne stają się coraz bardziej popularne nie tylko przy zabawie w pojedynkę, ale także podczas gry wstępnej. Niezwykle elastyczny wibrator Francuz marki Smile Makers może zastąpić delikatne pieszczoty językiem. Użyty z delikatnym żelem intymnym z łatwością zastąpi masaż erotyczny całego ciała.

3. Zacznij już od rana!

Czasami najlepszą grą wstępną mogą być pikantne rozmowy czy wiadomości pozostawiane przez kochanków w ciągu dnia. Takie smsy czy krótkie rozmowy telefoniczne w czasie pracy perfekcyjnie działają na wyobraźnię i budują nastrój.

4. Poznaj swoje ciało

Mimo że masturbacja wciąż pozostaje tematem tabu, to jest ona jedynym sposobem na poznanie swojego ciała. Jeśli Ty sama nie poznasz swoich czułych punktów, Twój partner będzie miał trudności z ich odgadnięciem. Masażer, dzięki swojej klasycznej formie, pozwoli Ci na „zbadanie” całego Twojego ciała i odkrycie wszystkich najczulszych punktów.

5. Nie ograniczaj się!

Gra wstępna jest zabawą, w której wszystkie chwyty są dozwolone (oczywiście, za przyzwoleniem obojga partnerów), dlatego nie ograniczajcie się! Eksperymentujcie z różnymi technikami i dodatkami. Niech Wasza gra wstępna będzie świetną zabawą, a nie jedynie przygotowaniem ciała do stosunku seksualnego.

Bawcie się dobrze!