Znaki zodiaku a manifestacje

Rytuał manifestacji pomaga stworzyć w życiu świętą przestrzeń na wzywanie rzeczy, których najbardziej pragniemy. Tej praktyce oddajemy się za każdym razem, gdy spisujemy intencje w nowiu, przyciągamy myślami idealnego partnera lub wyobrażamy sobie swoje przyszłe życie. Mówiąc najprościej, manifestacja polega na skierowaniu uwagi na coś, co chcemy, żeby się wydarzyło, a następnie urzeczywistnieniu tych marzeń. Każdy, kto da moc swoim intencjom, w końcu osiągnie swój upragniony cel. Które znaki zodiaku urodziły się z darem do manifestowania?

Manifestacja wymaga otwartości i szczerości w kwestii tego, czego chcemy. Czterem znakom zodiaku te rzeczy przychodzą naturalnie.

Bliźnięta: manifestują z każdą minutą

Twój umysł nadaje na najwyższych obrotach. Ciężko go wyciszyć nawet przed snem. Dobra wiadomość jest taka, że zawsze projektujesz w głowie jakiś scenariusz. Karmisz i rozwijasz nowe pomysły, które mają szansę zamienić się w rzeczywistość. Chociaż wiele osób zarzuca ci robienie kilku rzeczy naraz, dla ciebie to sposób na ucieczkę przed monotonią życia. Myślami zazwyczaj jesteś gdzieś indziej. Jako znak powietrza, lubisz zachodzące zmiany. Chętnie podejmujesz kolejną przygodę, a twoje fantazje nie znają granic. Wierzysz w swoje manifestacje, podświadomie dając im siłę napędową. Wszechświat wspiera marzycieli takich jak ty. 

Rak: podświadomie manifestuje z księżycem

Wrodzony talent do manifestacji w twoim przypadku jest połączony z Księżycem. Zmienne fazy Luny i ich energia pobudzają twoją płynną wyobraźnię. Z tego powodu patrzysz na świat przez różowe okulary. Widzisz innych ludzi lepszymi, niż są w rzeczywistości, ponieważ nieustannie ich idealizujesz. Twoja wysoka emocjonalność często maluje nad tobą czarne chmury, a wrażliwość pobudza fantazję do kreowania lepszego scenariusza. Tym, co motywuje twoje intencje, jest poczucie troski oraz bezpieczeństwa. Kochasz i chcesz być kochaną. Ponieważ manifestujesz prosto z serca, kosmos od razu wysłuchuje twoje prośby.

Rak swoimi manifestacjami przyciąga do życia miłość i bezpieczeństwo.

Strzelec: mierzy wysoko i celuje w swój rozwój

Jako Strzelec, zawsze marzysz o kolejnej przygodzie. Mierzysz swoją strzałę bardzo wysoko. Nie dostrzegasz przeszkód na swojej drodze. Masz szczęście, ponieważ rządzi tobą Jowisz, planeta fortuny i obfitości. Ten niebiański władca powiększa wszystko, czego tylko dla siebie zapragniesz. Nie marnujesz czasu, myśląc o niebieskich migdałach. Aktywne oddawanie się swoim fantazjom wznieca twój wewnętrzny ogień. Twoje intencje nie dotyczą pieniędzy, lecz dalekich podróży i rozwoju duchowego. Wszechświat chętnie wspiera te intencje. Z prędkością światła otrzymujesz jego dary. 

Strzelec manifestuje najbardziej abstrakcyjne marzenia dzięki wsparciu swojego opiekuna Jowisza.

Ryby: szybko zamieniają marzenia w rzeczywistość

Ryby to najwięksi marzyciele zodiaku. W dowolnej chwili swojego życia udajesz się do świata fantazji. Myślami niemal zawsze jesteś gdzieś indziej, co tylko potwierdza twój nieobecny wzrok. Twoi bliscy wielokrotnie wypominali ci tę cechę. Jednak ty już nie raz przekonałaś się o tym, że masz moc zamieniania intencji w rzeczywistość. Dlatego nie przestawaj wypływać na głębiny swojej podświadomości. Przyziemne sprawy mogą spowodować, że stracisz wiarę w swoje cele. Otaczaj się ludźmi, którzy widzą twoją magię i wspierają twoje wysokie idee. 

Duchowe postanowienia noworoczne 2022 >>