Dzieci gwiazd rodzą się i dorastają w zatrważającym tempie niemal na naszych oczach. Jeśli sławni rodzice przesadnie nie epatują wizerunkiem pociechy w mediach, po pewnym czasie możemy być zszokowani zmianami, jakie zaszły w ich wyglądzie. I zdać sobie sprawę z nieubłaganego upływu czasu. Tak było w przypadku Shiloh Jolie-Pitt, która niezauważenie przeistoczyła się z kilkuletniej zbuntowanej chłopczycy w utalentowaną nastolatkę. W zeszłym roku sieć podbiło nagranie z udziałem córki Angeliny Jolie i Brada Pitta. Wideo z tańczącą 17-latką obejrzano prawie 3 miliony razy. To jednak nic w porównaniu do sensacji, jaką wczoraj wywołała Blue Ivy Carter

11-letnia córka Beyoncé zatańczyła z mamą na scenie. Blue Ivy Carter zachwyciła tysiące fanów, którzy wróżą jej wielką karierę

11-letnia córka Beyoncé i Jaya-Z pokazała już, że odziedziczyła krążące w rodzinie artystyczne zdolności. Dwa lata temu sięgnęła po pierwszą statuetkę Grammy. Dziewczynkę doceniono za współtworzenie teledysku do „Brown Skin Girl”. Tym samym stała się drugą najmłodszą laureatką w historii prestiżowych nagród. Wraz z upływem lat tylko przybywa jej ambicji i pewności siebie. Blue Ivy nie tylko nie wzdryga się na myśl o pracy z kamerą, ale także niestraszne jej występy na żywo i liczna publiczność. Na oscarowej gali dało się wypatrzeć ją w tłumie kobiet tańczących do „Be Alive”. W styczniu towarzyszyła mamie na scenie podczas prywatnego koncertu w Dubaju. Nic dziwnego, że nie przepuściła okazji i dołączyła do Beyoncé także w trakcie wyprzedanej trasy Renaissance.

Wieczorem 26 maja gwiazda zagościła w Paryżu. Na spektakularnym widowisku nie zabrakło wielkich nazwisk ze świata muzyki i kina. Wśród fanów bawili się m.in. Natalie Portman, Selena Gomez, Lenny Kravitz i Pharrell Williams. Obecność sław nie speszyła przywykłej do znanych twarzy Blue Ivy. Zanim z głośników dobiegły dźwięki „My Power”, piosenkarka zapowiedziała wielkie wejście młodej tancerki. Po stadionie na przedmieściach francuskiej stolicy natychmiast poniosły się wiwaty i oklaski.

Dziś nagrania, na których ubrana w srebrzysty kostium Blue Ivy Carter bezbłędnie i z ogromnym spokojem wykonuje choreografię, stały się hitem sieci. Posty w mediach społecznościowych obejrzano już wiele milionów razy. Internauci rozpływają się w pochwałach i nie mogą doczekać się, co w przyszłości pokaże córka gwiazdorskiego duetu. „Zrobiła to tak pięknie i nonszalancko, była najlepsza z całej ekipy” – piszą na Twitterze. „Beyoncé powinna częściej zabierać swoje dzieci do pracy!”.