Znaki wodne to bez wątpienia najwrażliwsze dusze zodiaku. Randkowanie z nimi jest intensywnym i emocjonalnym przeżyciem. Szczególnie gdy przetniemy losy ze Skorpionym, znanym ze swojego temperamentu. To twój znak zodiaku? W takim dobrze wiesz, jakie tornado przechodzi twoje życie, kiedy poważnie się zakochasz. Twoja inteligencja, tajemniczość i zmysłowość czynią cię mistrzynią podrywu. Jednak relacje nie są dla ciebie łatwe. Generujesz w nich wiele problemów. Dajesz się ponieść skrajnym emocjom, śledzisz partnera lub ukrywasz przed nim poważne sekrety. Dowiedz się, nad czym powinnaś popracować. Twoja miłość, pomimo wzlotów i upadków, zasługuje na happy end. 

Mężczyzna Skorpion - jaki jest? >>

Skorpion w związku: jakie błędy zagrażają twojej miłości?

Grasz w grę

Lubisz grać w miłosną grę, w której manipulujesz kochankiem. W sytuacjach, kiedy czujesz się niepewna, zachowujesz pokerową twarz i traktujesz partnera na chłodno. To ty musisz wygrać walkę o władzę. Na każdym kroku wymuszasz przeprosiny. Niestety, ów taktyka działa tylko przez moment, wprowadzając do związku więcej szkód niż pożytku. Druga połówka przestanie wierzyć w twoje szczere intencje, sądząc, że wszystko jest wykalkulowane. 

Osaczasz partnera

Będąc znakiem zodiaku związanym z ósmym domem głębokich więzi i intymności, marzysz o karmicznym połączeniu dusz. Chcesz mieć partnera na swoją wyłączność. Często zapominasz, że to odrębny byt, który potrzebuje przestrzeni. Jednak to ty ustalasz granice, zostawiając mu niewiele miejsca na wolność. Popracuj nad dawaniem w związku większej swobody. Komunikacja i wzajemny szacunek zbliżą was do siebie bardziej niż zakazy. 

Popadasz w skrajności

Skorpionem rządzi Pluton, planeta ekstremalnych zmian. Z tego powodu masz wrodzoną potrzebę przekraczania ustalonych granic, niezależnie czy chodzi o relację, czy karierę. W miłości chcesz „wszystko albo nic”. To podejście prowadzi cię do skrajnych zachowań. Pamiętaj, że udany związek wcale nie musi być emocjonalnym rollercoasterem. Popracuj nad swoim uzależnieniem od generowania pechowych scenariuszy. 

Bierzesz wszystko do siebie

Skorpiony to wrażliwe istoty, nawet jeśli tego nie okazują. Ta wrażliwość daje ci wyjątkową inteligencję emocjonalną. Masz silną intuicję, ale to może być problemem, kiedy nieustannie używasz jej do analizowania działań swojego partnera. Myślisz, że czytasz pomiędzy zdaniami i za bardzo bierzesz do siebie każde słowo. Zastanów się, czy to zachowanie nie wynika z twojego strachu przed zranieniem.

Jesteś nie fair

Jako Skorpion wymagasz dużo prywatności, a wszelkie naruszenia twojej sfery osobistej mogą okazać się niewybaczalne. Jednak sama często ulegasz pokusie, aby sprawdzić telefon swojego kochanka lub skłamać mu w żywe oczy. Spróbuj spojrzeć na te rzeczy z perspektywy partnera. Traktuj go uczciwie - tak, jak sama chciałabyś być traktowana. 

Przesadnie analizujesz

Głębokie uczucia i mroczne nastroje powodują w tobie chwiejność emocjonalną. Cały czas rozmyślasz, co może pójść źle, wymyślając w swojej głowie najgorsze scenariusze. Z czasem zaczynasz nimi żyć, w przekonaniu, że podpowiedziała ci je intuicja. Skup się na jasnych stronach życia i rób rzeczy, dzięki którym na chwilę wyłączysz swój  umysł. 

Bywasz zaborcza

Skorpiony są lojalne wobec tych, których kochają. Druga strona medalu? Potrafisz być zaborcza. Chcesz zamknąć w klatce każdego, kto zdobędzie klucz do twojego serca. Boisz się zranienia. Niestety, kontrola i szpiegowanie partnera tylko zachęcą go do działań przeciw tobie. Ćwicz swoje zaufanie. 

Bywasz podejrzliwa bez powodu

Często chowasz swoje uczucia za fasadą. W strachu przed zranieniem zachowujesz czujność i stale podejrzewasz partnera o zdradę. Twoja podejrzliwość, szczególnie ta bez podstaw, niszczy dobrą atmosferę w relacji. Nadmierna nieufność wręcz może spowodować, że zaprzepaścisz miłość swojego życia. Mów o swoich lękach, gdy w tobie kiełkują, zamiast czekać na najmniej odpowiedni moment. 

Konkurujesz z partnerem

Jako stały znak zodiaku, jesteś zdeterminowana, żeby zdobyć dokładnie to, czego chcesz. Lubisz rywalizować z drugą połówką, co po pewnym czasie może być wyniszczające. Związek nie powinien wyglądać jak pole bitwy. Pozwalaj czasem wygrywać drugiej stronie albo kapituluj dla dobra miłości. To nielogiczne, by czynić partnera swoim największym przeciwnikiem. 

Masz tajemnice

Oczekujesz, że twój partner będzie otwarty jak książka, lecz sama ukrywasz przed nim tajemnice. Masz sekrety związane z eks i mężczyznami, do których czujesz pociąg seksualny. To normalne, że nie chcesz dzielić się wszystkim, ale nieustanne chowanie swoich uczuć czy tuszowanie problemów z przeszłości prędzej, czy później ujrzy światło dzienne. Czy twoje partnerstwo zniesie tę próbę? Nie pozwól, aby było za późno.