Według nowych obostrzeń pandemicznych, na weselu w strefie żółtej może przebywać do 75 gości, a czerwonej - 50. Oprócz tego obowiązkowe jest noszenie maseczki ochronnej, która zakrywa usta i nos.

Sale weselne: Villa Love

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Villa Love (@villalove.etc) Lip 23, 2020 o 4:52 PDT

Nie bez przyczyny miejsce to nosi taką nazwę - można się w nim zakochać od pierwszego wejrzenia. Kiedy ogląda się zdjęcia z realizacji ślubnych w Villi Love, trudno oprzeć się wrażeniu, że wszystkie te przyjęcia odbywają się w malowniczej włoskiej Toskanii! Miejsce położone jest jednak pod Krakowem i zachęca do organizacji wesela cudownymi plenerami (idealnymi do poślubnych sesji zdjęciowych) oraz jasnymi wnętrzami, w których wszystkie eteryczne motywy dekoracji wyglądają czarująco. Opcja idealna dla subtelnej i wrażliwej na piękno panny młodej.

Aranżacja stołów dla gości. Na te elementy koniecznie musicie zwrócić uwagę poza kompozycjami kwiatowymi>>

Sale weselne: Folwark Ruchenka

Miejsce, które powstawało zgodnie z filozofią slow wedding. Jeżeli zatem organizujecie wesele "po swojemu", porzucając wszelkie konwenanse związane z organizacją przyjęcia i przede wszystkim chcecie uniknąć sztywnej atmosfery, to Folwark Ruchenka na pewno spełni wasze oczekiwania. Lena i Marcin - małżeństwo, które prowadzi to wyjątkowe miejsce, wiedzą jak korzystać z historycznych i naturalnych zasobów okolicy oraz przekuć je w klimat, do którego chce się wracać. Folwark Ruchenka oprócz magicznych ślubów i wesel organizuje także warsztaty oraz koncerty. W tej urokliwej przestrzeni zagrali już Sorry Boys, Ania Rusowicz i Baranovski.

Sale weselne: CEGLARNiA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CEGLARNiA (@ceglarnia_) Wrz 2, 2018 o 12:02 PDT

Jedna z tych sal, z których relacje na Instagramie powodują, że nawet mężatki ponownie chciałyby zorganizować swoje wesele. Industrialna atmosfera i przede wszystkim ogromne możliwości zaaranżowania tak dużej przestrzeni (5 hektarów!) powodują, że jest to jedno z najciekawszych miejsc na mapie polskich sal okolicznościowych. Duża stodoła zmieści nawet 250 osób, ponadto do waszej dyspozycji są plac o wielkości 1 hektara, park i sad. Gospodarze są otwarci na wszelkie nietuzinkowe pomysły swoich klientów. Dajcie się zatem ponieść kreatywności!

Co zamiast kwiatów na ślub? Pomysły na prezent dla pary młodej>>

Sale weselne: Gajówka Obręb

Tak pięknie nakryte stoły zdecydowanie zachęcają aby wziąć udział w tym przyjęciu ☺️ Zapraszamy, usiądź wygodnie i...

Opublikowany przez Gajówka Obręb Poniedziałek, 15 lipca 2019

Na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, w malowniczej miejscowości Obręb, znajdziecie piękną Gajówkę. Gajówka to rodzinny biznes, który swoim parom młodym chce oddać to wszystko, co w polskiej gościnności najpiękniejsze. Jego właściciele sami twierdzą, że przyjęcia dla nowożeńców "uszyją na miarę". Sala bankietowa przystosowana jest na 150 osób i połączona z salą taneczną. Gajówka posiada też strefę chillout, ale goście odpoczywać mogą również na molo nad stawem.

Sale weselne: Cicha 23

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cicha 23 | Event Place (@cicha.23) Cze 1, 2019 o 9:11 PDT

Dość nowe miejsce na mapie polskich przestrzeni do organizacji wesel. Zrewitalizowana cegielnia i stadnina koni w Markach oczarują was bliskością natury (są otoczone lasem!) oraz naturalnością detali, które zostały wykorzystane do aranżacji wnętrz. Do dyspozycji pary młodej i weselników oddane zostały Mała i Duża Stajnia. Ta pierwsza ma bardziej rustykalny charakter i pomieści do 140 osób. Duża Stajnia zaś znajdzie uznanie wśród miłośników industrialnego klimatu i przeznaczona jest na przyjęcie organizowane do 180 osób. Przy obu salach znajdują się także strefy chillout, a cały teren wieczorami oświetlają klimatyczne lampki i latarnie. Cicha 23 oferuje także przestrzeń dla tych par młodych, które marzą o plenerowym ślubie w niesamowitej atmosferze. Miejsce z duszą!

Sale weselne: Osada Młyńska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez vintage venue wesele w stodole (@osadamlynska) Paź 2, 2020 o 11:00 PDT

Sala dla pary, której najbliższe są rustykalne dekoracje, motyw boho i wszelkie inspiracje dotyczące cyganerii artystycznej. Osada młyńska to zabytkowy odrestaurowany folwark, założony przez Holendrów, którego historia sięga aż XV wieku. Wesele w stodole zorganizować możecie aż na 200 osób (podczas pandemii w zależności od strefy do 75 lub 50 osób) i wziąć ślub plenerowy na terenie Osady. Na potrzeby sesji zdjęciowych miejsce dysponuje...wozem cygańskim. Fotografie z takich momentów, jak "first look" czy przedślubne przygotowania, w takiej scenografii nabierają niesamowitego nastroju. Tylko spójrzcie!

Motyw przewodni na wesele. 5 modnych pomysłów na styl imprezy poślubnej>>

Sale weselne: Szklarnia Grodzisk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Szklarnia Event Garden (@szklarniagrodzisk) Sie 13, 2020 o 3:31 PDT

Miejsce idealne dla pary młodej, która ceni sobie kompleksową ofertę eventową. Szklarnia Grodzisk, oprócz sali do organizacji przyjęcia do 180 osób, proponuje usługi florysty, animatora dla dzieci czy barmana. W ofercie przygotowania wesela znajdziemy także bar z lemoniadą oraz możliwość zaaranżowania stołu japońskiego z doskonałym sushi. Dla par, które zechciałyby zorganizować w ramach poprawin grilla w amerykańskim stylu ,Szklarnia Grodzisk oferuje foodtrucka i dobrą zabawę na świeżym powietrzu.

Sale weselne: Pałac Mała Wieś

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MalaWies/50kmFromWarsaw/Poland (@palacmalawies) Paź 10, 2020 o 3:13 PDT

Pałac Mała Wieś to miejsce z niesamowitą historią, która zaczyna się w 1786 roku od wybudowania domu rodzinnego przez Bazylego Walickiego - doradcy i przyjaciela Stanisława Augusta Poniatowskiego. I w tej przestrzeni każda para młoda może przeżyć królewski ślub. Pałac Mała Wieś zachęca do zawarcia związku małżeńskiego w zachwycającej gloriecie, znajdującej się w pałacowych ogrodach francuskich. Nowa Oranżeria dysponuje dwiema salami - Salą Wielką, w której dotychczas bawić się mogło aż 360 osób oraz Salą Klubową na 100 osób. Pary lubujące się w stylu boho również znajdą tu przestrzeń dla siebie - nowo powstała Szklarnia, idealna dla rustykalnych przyjęć, jest przeznaczona na wesela na 150 gości. Wśród szeregu atrakcji i usług, jakie oferuje Pałac, znajdziemy tu również opiekę sommelierską. To zjawiskowe miejsce zadowoli najbardziej wymagającą parę młodą.

 

Save the date, czyli jak uprzedzić gości o planowanej ceremonii zaślubin. Pomysły na zawiadomienia ślubne>>

W takich przestrzeniach możecie być spokojni, że przyjęcie weselne będzie niezapomniane i niezwykle efektowne. Więcej zdjęć miejsc możecie zobaczyć w naszej galerii oraz oczywiście na instagramowych kontach polecanych przez nas sal.