Według nowych obostrzeń pandemicznych, na weselu w strefie żółtej może przebywać do 75 gości, a czerwonej - 50. Oprócz tego obowiązkowe jest noszenie maseczki ochronnej, która zakrywa usta i nos.

Sale weselne: Villa Love

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Villa Love (@villalove.etc) Lip 23, 2020 o 4:52 PDT

Nie bez przyczyny miejsce to nosi taką nazwę - można się w nim zakochać od pierwszego wejrzenia. Kiedy ogląda się zdjęcia z realizacji ślubnych w Villi Love, trudno oprzeć się wrażeniu, że wszystkie te przyjęcia odbywają się w malowniczej włoskiej Toskanii! Miejsce położone jest jednak pod Krakowem i zachęca do organizacji wesela cudownymi plenerami (idealnymi do poślubnych sesji zdjęciowych) oraz jasnymi wnętrzami, w których wszystkie eteryczne motywy dekoracji wyglądają czarująco. Opcja idealna dla subtelnej i wrażliwej na piękno panny młodej.

Aranżacja stołów dla gości. Na te elementy koniecznie musicie zwrócić uwagę poza kompozycjami kwiatowymi>>

Sale weselne: Folwark Ruchenka

Miejsce, które powstawało zgodnie z filozofią slow wedding. Jeżeli zatem organizujecie wesele "po swojemu", porzucając wszelkie konwenanse związane z organizacją przyjęcia i przede wszystkim chcecie uniknąć sztywnej atmosfery, to Folwark Ruchenka na pewno spełni wasze oczekiwania. Lena i Marcin - małżeństwo, które prowadzi to wyjątkowe miejsce, wiedzą jak korzystać z historycznych i naturalnych zasobów okolicy oraz przekuć je w klimat, do którego chce się wracać. Folwark Ruchenka oprócz magicznych ślubów i wesel organizuje także warsztaty oraz koncerty. W tej urokliwej przestrzeni zagrali już Sorry Boys, Ania Rusowicz i Baranovski.

Sale weselne: CEGLARNiA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CEGLARNiA (@ceglarnia_) Wrz 2, 2018 o 12:02 PDT

Jedna z tych sal, z których relacje na Instagramie powodują, że nawet mężatki ponownie chciałyby zorganizować swoje wesele. Industrialna atmosfera i przede wszystkim ogromne możliwości zaaranżowania tak dużej przestrzeni (5 hektarów!) powodują, że jest to jedno z najciekawszych miejsc na mapie polskich sal okolicznościowych. Duża stodoła zmieści nawet 250 osób, ponadto do waszej dyspozycji są plac o wielkości 1 hektara, park i sad. Gospodarze są otwarci na wszelkie nietuzinkowe pomysły swoich klientów. Dajcie się zatem ponieść kreatywności!

Wyświetl ten post na Instagramie.0

Sale weselne: Gajówka Obręb

Tak pięknie nakryte stoły zdecydowanie zachęcają aby wziąć udział w tym przyjęciu ☺️ Zapraszamy, usiądź wygodnie i...

Opublikowany przez Wyświetl ten post na Instagramie.Wyświetl ten post na Instagramie.2

Na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, w malowniczej miejscowości Obręb, znajdziecie piękną Gajówkę. Gajówka to rodzinny biznes, który swoim parom młodym chce oddać to wszystko, co w polskiej gościnności najpiękniejsze. Jego właściciele sami twierdzą, że przyjęcia dla nowożeńców "uszyją na miarę". Sala bankietowa przystosowana jest na 150 osób i połączona z salą taneczną. Gajówka posiada też strefę chillout, ale goście odpoczywać mogą również na molo nad stawem.

Sale weselne: Cicha 23

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wyświetl ten post na Instagramie.5 Cze 1, 2019 o 9:11 PDT

Dość nowe miejsce na mapie polskich przestrzeni do organizacji wesel. Zrewitalizowana cegielnia i stadnina koni w Markach oczarują was bliskością natury (są otoczone lasem!) oraz naturalnością detali, które zostały wykorzystane do aranżacji wnętrz. Do dyspozycji pary młodej i weselników oddane zostały Mała i Duża Stajnia. Ta pierwsza ma bardziej rustykalny charakter i pomieści do 140 osób. Duża Stajnia zaś znajdzie uznanie wśród miłośników industrialnego klimatu i przeznaczona jest na przyjęcie organizowane do 180 osób. Przy obu salach znajdują się także strefy chillout, a cały teren wieczorami oświetlają klimatyczne lampki i latarnie. Cicha 23 oferuje także przestrzeń dla tych par młodych, które marzą o plenerowym ślubie w niesamowitej atmosferze. Miejsce z duszą!

Sale weselne: Osada Młyńska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wyświetl ten post na Instagramie.8 Paź 2, 2020 o 11:00 PDT

Sala dla pary, której najbliższe są rustykalne dekoracje, motyw boho i wszelkie inspiracje dotyczące cyganerii artystycznej. Osada młyńska to zabytkowy odrestaurowany folwark, założony przez Holendrów, którego historia sięga aż XV wieku. Wesele w stodole zorganizować możecie aż na 200 osób (podczas pandemii w zależności od strefy do 75 lub 50 osób) i wziąć ślub plenerowy na terenie Osady. Na potrzeby sesji zdjęciowych miejsce dysponuje...wozem cygańskim. Fotografie z takich momentów, jak "first look" czy przedślubne przygotowania, w takiej scenografii nabierają niesamowitego nastroju. Tylko spójrzcie!

Wyświetl ten post na Instagramie.9

Sale weselne: Szklarnia Grodzisk

Miejsce idealne dla pary młodej, która ceni sobie kompleksową ofertę eventową. Szklarnia Grodzisk, oprócz sali do organizacji przyjęcia do 180 osób, proponuje usługi florysty, animatora dla dzieci czy barmana. W ofercie przygotowania wesela znajdziemy także bar z lemoniadą oraz możliwość zaaranżowania stołu japońskiego z doskonałym sushi. Dla par, które zechciałyby zorganizować w ramach poprawin grilla w amerykańskim stylu ,Szklarnia Grodzisk oferuje foodtrucka i dobrą zabawę na świeżym powietrzu.

Sale weselne: Pałac Mała Wieś

Pałac Mała Wieś to miejsce z niesamowitą historią, która zaczyna się w 1786 roku od wybudowania domu rodzinnego przez Bazylego Walickiego - doradcy i przyjaciela Stanisława Augusta Poniatowskiego. I w tej przestrzeni każda para młoda może przeżyć królewski ślub. Pałac Mała Wieś zachęca do zawarcia związku małżeńskiego w zachwycającej gloriecie, znajdującej się w pałacowych ogrodach francuskich. Nowa Oranżeria dysponuje dwiema salami - Salą Wielką, w której dotychczas bawić się mogło aż 360 osób oraz Salą Klubową na 100 osób. Pary lubujące się w stylu boho również znajdą tu przestrzeń dla siebie - nowo powstała Szklarnia, idealna dla rustykalnych przyjęć, jest przeznaczona na wesela na 150 gości. Wśród szeregu atrakcji i usług, jakie oferuje Pałac, znajdziemy tu również opiekę sommelierską. To zjawiskowe miejsce zadowoli najbardziej wymagającą parę młodą.

 

Post udostępniony przez Villa Love (@villalove.etc)6

W takich przestrzeniach możecie być spokojni, że przyjęcie weselne będzie niezapomniane i niezwykle efektowne. Więcej zdjęć miejsc możecie zobaczyć w naszej galerii oraz oczywiście na instagramowych kontach polecanych przez nas sal.