"Emily w Paryżu 2" - najbardziej wyczekiwana premiera Netflixa

Serial o paryskich zmaganiach Amerykanki Emily Cooper, szybko zdobył ogromną popularność. Mimo wielu negatywnych komentarzy związanych z ukazaniem wielu stereotypów, fani z niecierpliwością wyczekują drugiego sezonu, o którego powstaniu Netflix poinformował w niezwykły sposób. Udostępnił widzom fikcyjny list, który Sylvie wysłała do agencji: 

Z przykrością informujemy, że Emily Cooper będzie musiała zostać w Paryżu na czas nieokreślony. Pomimo jej zbytniej pewności siebie i braku doświadczenia w dziedzinie marketingu marek luksusowychh, w krótkim czasie udało jej się zaimponować i oczarować z trudnych klientów Savoir. […] Mamy nadzieję, że wydłużając swój czas w Paryżu, Emily pogłębi relacje, które już nawiązała, zagłębi się w naszą kulturę i być może nauczy się kilku słów z podstaw francuskiego. […] Uwielbiamy to, że Emily jest w Paryżu! Tylko proszę jej o tym nie mówić - czytamy w liście.

Co czeka na nas w 2 sezonie "Emily w Paryżu"?

W drugim sezonie na pewno nie zabraknie miłosnych perypetii głównej bohaterki - Emily Cooper, którą gra Lily Collins. Przyzwyczajona do nowego miejsca Amerykanka zacznie mocniej stąpać po paryskiej ziemi. Ujrzymy także trochę inny Paryż, co Collins zapowiedziała po spotkaniu się z falą krytyki na temat mało różnorodnej obsady serialu. Co więcej, do tej pory drugoplanowi bohaterzy staną się jednymi z głównych bohaterów. Premiera drugiego sezonu zapowiedziana jest na grudzień 2021, a teraz, aby umilić nasze oczekiwanie, producenci udostępnili zwiastun!

Emily w Paryżu 2: zobacz oficjalny zwiastun serialu