Znaki zodiaku od najmilszego do "najwredniejszego". Ta kolejność nie jest przypadkowa:

Ciemna strona każdego znaku zodiaku >>

1. Waga

Waga jest najmilszym znakiem zodiaku, jaki kiedykolwiek spotkasz, ponieważ zawsze stara się być dobra. To urodzony rozjemca - ​​jeśli zauważy jakiekolwiek oznaki niezgody pomiędzy swoimi przyjaciółmi, zrobi wszystko, co w jej mocy, by naprawić konflikt. Aktywność pokojowa jest dla niej jak codzienna misja, lecz nie zawsze przychodzi jej to naturalnie. Często odkłada na bok własne uczucia, by sprawić radość komuś innemu. Wadze zdarza się uszczęśliwiać ludzi na siłę, co niekiedy prowadzi do nieprzyjemności. 

2. Ryby

Ryby uwielbiają być życzliwe dla innych. Gdy robią coś miłego dla drugiej osoby, czują, że działają tym na korzyść dla siebie. Kochają uczucie obdarowywania i życie w przyjaznych relacjach. Są niesamowicie miłe oraz bezinteresowne. Ich łagodne nastawienie to nie tylko sztuczka, aby inni je polubili. Kryją się za tym prawdziwe intencje. Porozmawiaj z każdym, kto spotkał zodiakalne Ryby, a większość osób powie to samo: są pomocne i miłe. Przy tym zawsze unikają konfrontacji, więc nie wdają się z nikim w konflikty. Nie widzą sensu, by utrudniać sobie życie, ponieważ nie są negatywne. Żyją w przekonaniu, że więcej much złapią miodem niż octem.

3. Byk

Przyjazna osobowość Byka to coś więcej niż robienie miłych rzeczy dla innych. Ten znak zodiaku jest typem osoby, która zawsze wymienia uprzejmości z nieznajomymi. Wyróżnia go również ogromna cierpliwość. Niełatwo wytrącić Byka z równowagi. Jest naturalnie wrażliwą osobą, która wie, jak wyrażać swoje uczucia, kiedy naprawdę je odczuwa, zamiast stosować kamuflaż. Dzięki temu łatwiej przychodzi mu odpuszczenie relacji, w których nie czuje się szczęśliwy. Zamiast nich skupia się na rzeczach dających mu prawdziwe spełnienie. Najlepiej czuje się będąc  osobą pozytywną i lubianą w towarzystwie.