Znaki zodiaku mające ze sobą najlepszy seks

Baran + Strzelec

Baran to znak ognia, który ten żywioł przenosi do łóżka. Musi mieć temperamentnego kochanka lubiącego pikantny seks. Akt fizyczny w wydaniu astrologicznego rogacza jest przepełniony siłą i dominacją. Jednak zbyt pasywna postawa partnera szybko sprawia, że zaczyna się nudzić. Zamiast gry wstępnej, woli przejść do czynów. Satysfakcję na pewno osiągnie ze Strzelcem, mającym od groma energii oraz podobne upodobania. Ten urodzony odkrywca uwielbia eksperymenty czy seks w plenerze. Zawsze wpada na zaskakujące pomysły i unika łóżkowej rutyny. Gdy dwa znaki ognia złączą się ze sobą, żadna siła nie będzie w stanie ich rozdzielić. Przynajmniej fizycznie, bo w stałym związku mogą doprowadzić się do destrukcji. Zgodność na podobnym poziomie Baran może osiągnąć tylko z Lwem. 

Byk + Rak

Byk lubuje się w długiej grze wstępnej, zaczynającej się od randki w restauracji. Uwodzi się go bardzo powoli, najlepiej pobudzając wszystkie jego zmysły. Preferuje nieskomplikowany seks, ale w łóżku może spędzić długie godziny. Rządzi nim Wenus będąca symbolem kobiecej zmysłowości. To czyni go świetnym kochankiem dla emocjonalnego Raka. Oba te znaki lubią być stymulowane przez różne bodźce i doznawać długich rozkoszy. Subtelność oraz cierpliwość Byka zadowalają wrażliwego kraba. Kiedy złączą się w jedność, zrobią seks maraton, który tygodniami może nie mieć końca. W jego trakcie wypiją hektolitry wina i będą zamawiać jedzenie do łóżka. 

Bliźnięta + Wodnik

Bliźnięta są wszechstronne i bardzo otwarte na dziwaczne, łóżkowe eksperymenty. Najciekawszym kochankiem będzie dla nich Wodnik, dla którego liczy się dobra zabawa. Ten znak zodiaku nie wstydzi się uprawiać seksu w nietypowych miejscach. Lubi mówić na głos, do jakich czynów ma zamiar przystąpić ze swoim partnerem. A to dodatkowo podkręca atmosferę. Nieustanny flirt, stymulacja w trakcie rozmowy czy gra wstępna przez kamerkę, w mgnieniu oka zdobywa żądnych przygód Bliźniaków. Oto połączenie, które szybko się nie znudzi. Trudno o większą łóżkową zgodność dla znaku zodiaku mającego dwie twarze i ekscentrycznego Wodnika.

Rak + Skorpion

Rak puści wodze fantazji w sypialni, dopiero kiedy poczuje się bezpiecznie. Woli seks z osobą, z którą jest związany emocjonalnie. Skorpion będzie jego wymarzonym kochankiem, ponieważ ceni sobie głęboką uczuciowość. Największy uwodziciel w całym zodiaku może nie cieszy się dobrą reputacją, ale w łóżku stawia na silną więź. Uczyni seks z Rakiem namiętnym doświadczeniem łączącym zarówno ciała, jak i dusze. Patrzenie sobie w oczy przy jednoczesnym przekraczaniu przyzwoitych granic, u obojga wywoła kosmiczny orgazm. Ten stan ma szansę przerodzić się w długotrwałe uzależnienie, które z czasem ewoluuje w związek.

Znaki zodiaku najlepsze w łóżku >>

 

Strzelec + Lew

Za Lwem i Strzelcem kroczy ogień. Ten duet jest tak szalony w łóżku, że ciężko wyobrazić sobie ostrzejsze połączenie. Oboje kierują się wielkim pożądaniem, chęcią dominacji oraz odważnym wyrażaniem siebie. Pikantne fantazje, których inne znaki zodiaku mogłyby się przestraszyć, spełnią się tylko pomiędzy tą dwójką. Lew na nowo odkrywa przed łowczym jego seksualność, a ten odwdzięcza się wyzwaniami, jakim może podołać tylko władca dżungli. Ci najbardziej nieprzyzwoici kochankowie z małej iskierki rozpalą żar mogący palić się bez końca. Kto jak kto, ale oni nie wiedzą co to nuda. W ich przypadku nie ma mowy o wpadnięciu w rutynę i kochaniu się wyłącznie w klasycznych pozycjach. Seks jest dla nich jak wieczne polowanie, w którym nieustannie zamieniają się rolami. 

Panna + Koziorożec

Romans, w którym panuje równowaga. Panna i Koziorożec mają wiele cech wspólnych, czyniących ich seks przyjemnym doświadczeniem. Obowiązkowa natura tych znaków sprawia, że do końca dbają o zaspokajanie wzajemnych potrzeb. Nie wychodzą z łóżka, dopóki oboje nie osiągną licznych orgazmów. Dają sobie czułość  i opiekę. Seks oralny to specjalność tej pary. Takim igraszkom poświęcają wiele czasu. Największą satysfakcję czerpią z przyjemności, jaką mogą sprawić drugiej osobie. Ich techniki są dopracowane do perfekcji. W tej relacji kochankowie znajdują się na równi, dzięki czemu osiągają najwyższe spełnienie. 

Waga + Baran

Przeciwieństwa się przyciągają. Przynajmniej jeśli chodzi o seks, ponieważ ta para nie ma za wiele cech wspólnych. Baran zawsze przejmuje inicjatywę, podczas gdy Waga polega na równości i szuka partnera, z którym osiągnie życiowy balans. W związku, bo łóżko to zupełnie inna bajka. Waga pożądająca romansów znajdzie w Baranie kochanka swoich marzeń. Spowolni jego tempo i nauczy, jak czerpać przyjemność z seksu przez całą noc. Z kolei rogaty znak ognia przejmie nad nią kontrolę, aby udowodnić, że uległość też potrafi być przyjemna. Jego siła ściągnie muzę Wenus na ziemię. Wydobędzie z niej emocje, których wcześniej nie znała. Namiętność, pasja, energia, spontaniczność. Któż nie chciałby spróbować takiej mieszanki?

Ryby + Skorpion

To interesujące, ale romantyczne Ryby mają niewiarygodną chemię ze Skorpionem. Oboje są nastawieni na współżycie przepełnione namiętnością, emocjami i dzikimi fantazjami. Kieruje nimi silny popęd seksualny oraz nieskończona kreatywność. Te dwa znaki wodne praktykują wysublimowaną sztukę uwodzenia. Lubią przekształcać marzenia w rzeczywistość. Szczerość to podstawa w ich łóżkowym układzie. Tylko wyrażając wprost swoje potrzeby, mogą osiągnąć boski orgazm. Czasami do seksu skłaniają się poprzez negatywne emocje. Chętnie robią to w trakcie kłótni lub kiedy są o siebie zazdrośni. Romans pomiędzy Skorpionem i Rybami jest zaprzeczeniem płytkich relacji. To astrologiczni friends with benefits, których łączy znacznie więcej niż pożądanie. 

Niedopasowane znaki zodiaku. Z tego raczej nie będzie romansu >>