Znaki zodiaku mające ze sobą najlepszy seks

Baran + Strzelec

Baran to znak ognia, który ten żywioł przenosi do łóżka. Musi mieć temperamentnego kochanka lubiącego pikantny seks. Akt fizyczny w wydaniu astrologicznego rogacza jest przepełniony siłą i dominacją. Jednak zbyt pasywna postawa partnera szybko sprawia, że zaczyna się nudzić. Zamiast gry wstępnej, woli przejść do czynów. Satysfakcję na pewno osiągnie ze Strzelcem, mającym od groma energii oraz podobne upodobania. Ten urodzony odkrywca uwielbia eksperymenty czy seks w plenerze. Zawsze wpada na zaskakujące pomysły i unika łóżkowej rutyny. Gdy dwa znaki ognia złączą się ze sobą, żadna siła nie będzie w stanie ich rozdzielić. Przynajmniej fizycznie, bo w stałym związku mogą doprowadzić się do destrukcji. Zgodność na podobnym poziomie Baran może osiągnąć tylko z Lwem. 

Byk + Rak

Byk lubuje się w długiej grze wstępnej, zaczynającej się od randki w restauracji. Uwodzi się go bardzo powoli, najlepiej pobudzając wszystkie jego zmysły. Preferuje nieskomplikowany seks, ale w łóżku może spędzić długie godziny. Rządzi nim Wenus będąca symbolem kobiecej zmysłowości. To czyni go świetnym kochankiem dla emocjonalnego Raka. Oba te znaki lubią być stymulowane przez różne bodźce i doznawać długich rozkoszy. Subtelność oraz cierpliwość Byka zadowalają wrażliwego kraba. Kiedy złączą się w jedność, zrobią seks maraton, który tygodniami może nie mieć końca. W jego trakcie wypiją hektolitry wina i będą zamawiać jedzenie do łóżka. 

Bliźnięta + Wodnik

Bliźnięta są wszechstronne i bardzo otwarte na dziwaczne, łóżkowe eksperymenty. Najciekawszym kochankiem będzie dla nich Wodnik, dla którego liczy się dobra zabawa. Ten znak zodiaku nie wstydzi się uprawiać seksu w nietypowych miejscach. Lubi mówić na głos, do jakich czynów ma zamiar przystąpić ze swoim partnerem. A to dodatkowo podkręca atmosferę. Nieustanny flirt, stymulacja w trakcie rozmowy czy gra wstępna przez kamerkę, w mgnieniu oka zdobywa żądnych przygód Bliźniaków. Oto połączenie, które szybko się nie znudzi. Trudno o większą łóżkową zgodność dla znaku zodiaku mającego dwie twarze i ekscentrycznego Wodnika.

Rak + Skorpion

Rak puści wodze fantazji w sypialni, dopiero kiedy poczuje się bezpiecznie. Woli seks z osobą, z którą jest związany emocjonalnie. Skorpion będzie jego wymarzonym kochankiem, ponieważ ceni sobie głęboką uczuciowość. Największy uwodziciel w całym zodiaku może nie cieszy się dobrą reputacją, ale w łóżku stawia na silną więź. Uczyni seks z Rakiem namiętnym doświadczeniem łączącym zarówno ciała, jak i dusze. Patrzenie sobie w oczy przy jednoczesnym przekraczaniu przyzwoitych granic, u obojga wywoła kosmiczny orgazm. Ten stan ma szansę przerodzić się w długotrwałe uzależnienie, które z czasem ewoluuje w związek.

Znaki zodiaku najlepsze w łóżku >>