Byk - nie będzie w stanie ci wybaczyć

Byk nie zdobył reputacji upartego za nic. Poświęcił dużo czasu, żeby ci zaufać, zanim dopuścił cię do swojego życia. Jeśli go zawiedziesz, wiedz, że potraktuje to bardzo osobiście. Po wszystkim, co dla ciebie zrobił, poczuje się głupio, że uwierzył w twoje słowa. Tak ciężko nad sobą pracował, żeby otworzyć się przed tobą jak książka. Nawet jeśli Byk spróbuje ci wybaczyć, trudno będzie mu zapomnieć o tym, co zrobiłaś. Z tyłu głowy nadal przetwarza tę sytuację, bez względu na upływający czas. 

Rak - nigdy nie zapomni, jak bardzo cierpiał

Raka łatwo urazić. Z nim najlepiej obchodzić się jak z jajkiem. Szczególnie gdy wiesz, że ten osobnik żywi do ciebie poważne uczucia. Wrażliwy Rak przetwarza emocje na głębokim poziomie. Jeśli odrzucisz jego miłość lub zdradzisz powierzone ci zaufanie, twój sztylet wbije się tak głęboko, że rana może nigdy się nie zagoić. W kodeksie Raka życzliwość czy lojalność są najważniejszymi cechami na świecie. Złamanie tych dwóch zasad jest nie do pomyślenia i przyprawia go o największy zawód. Rak chce ci wybaczyć, ale jego pancerz broni go przed przyszłymi krzywdami.

Skorpion - z łatwością wytacza wojnę 

Skorpion żyje z pasją, a tę pasję wkłada w relację ze swoją drugą połówką. Jeśli wystawisz wasz związek na próbę, miłość Skorpiona przerodzi się w nienawiść. Pamiętaj, że to znak zodiaku transformacji, który z łatwością przekształca przywiązanie w poczucie pogardy. W dodatku umiejętnie działa na polu walki, obmyślając równie bolesną intrygę. Gdy po wielu torturach dostrzeże, że znów jesteś godna zaufania, możesz liczyć na drugą szansę. Skorpion upewni się jednak, że już więcej go nie zawiedziesz. 

Koziorożec - trzyma się z daleka od wrogów

Koziorożec w związku to jeden z najbardziej zaangażowanych znaków zodiaku. Kiedy ktoś wbije mu nóż w plecy, zmienia swoje podejście z dnia na dzień. Nie zawaha się wyrazić krzywdzących opinii, które zmieszają cię z błotem po tym, co zrobiłaś. Trzyma się raz podjętych decyzji i dwa razy nie wchodzi do tej samej rzeki. Postrzega zdradę jako toksyczność, którą należy wymazać z życia. Po co próbować naprawiać coś, co było z góry narażone na porażkę?

Ryby - żywią długotrwałą urazę

Ryby są intuicyjne i emocjonalne, ale czasami mają trudności z wyrażaniem swoich uczuć na trudne tematy. Oczekują, że partner będzie czytać im w myślach, zwłaszcza kiedy czują się zranione. Mogą "delikatnie" dać znać o swoim bólu kierując w twoją stronę kąśliwe komentarze. Jeśli szybko nie naprawisz waszej sytuacji, doświadczysz urazy, która może potrwać wieki. Nie licz na przyjaźń po zakończeniu związku.

Jak znaki zodiaku radzą sobie ze smutkiem? >>