Jak minęły Złote Globy 2018? Znamy już listę zwycięzców. Od tej gali w Hollywood rozpoczyna się sezon przyznawania nagród filmowych, których finałem jest rozdanie Oscarów. W ubiegłym roku roku Emma Stone i Ryan Gosling świętowali najgłośniej. Musical "La La Land", w którym zagrali, otrzymał aż siedem statuetek, wygrywając tym samym we wszystkich kategoriach. Dzisiaj nagrodę im. Cecila B. DeMille odebrała Oprah Winfrey.

Kulisy Złotych Globów 2018 śledziłyśmy na Instagramie. Tam pojawiły się zdjęcia z przygotowań do gali - powstawanie fryzur i makijaży na czerwony dywan. Większość gwiazd na tę okazję wybrała czarne kreacje. Za najlepiej ubraną osobę uznano Margot Robbie, która miała na sobie spektakularną sukienkę Gucci.

Make up na filmową galę pozostał bez zmian - rządziła czarna kreska, czerwone lub blado-różowe usta oraz smokey eye. Na głowach gwiazd panowały eleganckie, lekkie upięcia. Alternatywą dla nich były rozpuszczone włosy ułożone w fale czy modny przedziałek na bok. 

Po rozdaniu nagród przyszedł czas na selfies, które zalały filmowy feed w social mediach. Heidi Klum opublikowała boomerang, na którym całuje Emily Ratajkowski, a Gaten Matarazzo, czyli Dustin ze "Stranger Things", dumnie zapozował u boku Drake'a. Fan w końcu spotkał swojego idola! After party po gali odbyło się w hotelu "The Beverly Hilton". A to, co się tam działo, można zobaczyć już tylko na Insta Stories celebrytów.