Zendaya miała mówić o „Diunie”. Zamiast tego komplementowała Toma Hollanda

Z pewnością nie była to precyzyjna odpowiedź na zadane pytanie. „Diuna: Część druga” lada moment wejdzie na ekrany kin. Nie powinno więc dziwić, że dziennikarze od deski do deski przepytują obsadę z fabularnych twistów i zakulisowych ciekawostek. Taki sam zamysł miała redakcja BuzzFeed, szykując dla Zendayi słynny wywiad ze szczeniaczkami (kociarze będą usatysfakcjonowani rozmową z Austinem Butlerem i Florence Pugh, a zwolennicy psich seniorów powinni odświeżyć nagranie z Chrisem Evansem). Kiedy kamera poszła w ruch, Zendayę zapytano o to, kto z ekipy „Diuny” obdarzony jest największą charyzmą. Aktorka początkowo żartobliwie wskazała na samą siebie, aby następnie odbiec myślami od nowego filmu i zacząć opowiadać o swoim chłopaku. I choć wydaje się, że w dziele Denisa Villeneuve'a grają już wszystkie młode sławy (ostatnio do listy dołączyła Anya Taylor-Joy), to należy podkreślić, że Tom Holland nie dostał angażu.

@buzzfeed shy rizz is totally a thing 💖 Zendaya: The Puppy Interview coming tomorrow @ 12pm PT! 🐶 #zendaya #dunemovie #puppyinterview #puppies ♬ original sound - BuzzFeed

„Myślę, że kimś, kto ma piękną charyzmę – i nie jest częścią obsady »Diuny«, ale mnie to nie przeszkadza – jest Tom Holland. Ja jestem bardziej nieśmiała i cicha, więc wyciągnięcie mnie ze skorupy zajmuje trochę więcej czasu. A on jest świetny w rozmawianiu z ludźmi i poznawaniu nowych osób. Widzisz go w programach typu talk show i zdajesz sobie sprawę, że jest w tym po prostu bardzo dobry [...] Ma wrodzony talent” – opisywała swojego życiowego partnera.

Zendaya i Tom Holland – para, która skradła serca fanów

Zendaya i Tom Holland od lat zwinnie balansują między ochroną życia prywatnego a rozwijaniem błyskotliwych karier w show-biznesie. Poznali się na planie „Spider-Mana” i tak jak odgrywane przez nich postaci wraz z upływem czasu poczuli do siebie głębszą sympatię. Kiedy romans wyszedł na jaw, nie byli zachwyceni. „Jedną z wad bycia popularnym jest utrata kontroli nad prywatnością. Myślisz, że moment między dwojgiem ludzi, którzy bardzo się kochają, należy tylko do nich, a w rzeczywistości jest chwilą dzieloną z całym światem” – mówił Holland na łamach GQ. Chociaż nadal bardzo rzadko pozują razem na ściance i nieczęsto dzielą się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, czasem przemycają w wywiadach skrawki informacji o swoim związku. Zendaya w przeszłości publicznie podziwiała już kulinarne umiejętności swojego chłopaka i jego brytyjski akcent:

Jest jedna rzecz, której Zendaya i Tom Holland nigdy nie robią razem >>