Zendaya w czerwonej kreacji rozpaliła serca podczas CFDA Awards 2021

25-letnia aktorka olśniła wszystkich podczas tegorocznej gali CFDA w Nowym Jorku. Zendaya pojawiła się na czerwonym dywanie w biustonoszu typu bandeau oraz długiej kolumnowej spódnicy projektu Very Wang. Razem ze stylistką gwiazdy, Law Roach, postawiły na bardzo żywy czerwony kolor stylizacji. W sam raz na czerwony dywan. Baskinkowa talia, diamentowa biżuteria i paznokcie pod kolor dodawały charakteru całości. Strój uzupełniony został o bardzo długie i piękne warkocze oraz zjawiskową biżuterię marki Bulgari. Gwiazda podczas środowej gali miała na sobie ponad 60 karatów diamentów - naszyjnik "Divas' Dream" z białego złota i diamentów, bransoletkę z masy perłowej z diamentami oraz plantynowo diamentowe pierścionki i kolczyki. 

Gala CFDA 2021 - Zendaya jako najmłodsza ikona mody

Na tegorocznej gali Council of Fashion Designers of America Awards, Zendaya otrzymała nagrodę Fashion Icon, co uczyniło ją najmłodszą laureatką w historii. 25-letnia gwiazda dołączyła do listy utytułowanych mianem Fashion Icon. Wcześniejsi zwycięzcy to Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Beyoncé, Pharrell Williams i Rihanna. 

Mamy taką relację, że nie ma strachu, jeśli chodzi o modę. Nie ma niczego, czego by nie próbowała. Jest nieustraszona. Ma naprawdę piękny talent do chodzenia po dywanie i przywoływania historii, którą stworzyliśmy w tle - powiedział stylista Zendaya'i, Law Roach