Zayn nadal jest jedną z najpopularniejszych osób w światowym show-biznesie, ale od jakiegoś czasu więcej mówiło się o jego związku z Gigi Hadid, czy nowych fryzurach niż o samej muzyce. Przypomnijmy, pod koniec marca 2016 ukazał się debiutancki album Zayna "Mind of Mine". Oprócz singli z solowej płyty do sieci i na listy przebojów trafiły również kawałki nagrane w duecie (m.in. z Sią, Taylor Swift i M.I.A.), czy piosenka dla Snakehips. W kwietniu odbyła się premiera "Let Me", który zwiastuje kolejne wydawnictwo Zayna. Fani jednak niecierpliwie wypatrują informacji dotyczących premierowego materiału Brytyjczyka. Wokalista postanowił trochę osłodzić to czekanie i zamieścił na YouTube nową piosenkę. 

Zayn Malik w coverze Beyoncé!

Co ciekawe, nie jest to jego autorska piosenka, tylko hit należący do repertuaru Beyoncé. Chodzi o utwór zatytułowany "Me, Myself, And I". Zayn zamieścił link do klipu na Instagramie i Twitterze z dopiskiem: "album jest w drodze, mam dla was także kilka niespodzianek. Tu macie przedsmak". 

"Me, Myself, And I" pochodzi z wydanej w 2003 roku płyty "Dangerously in Love". Był to trzeci singiel, po "Crazy in Love" i "Baby Boy", promujący pierwszy solowy album Beyoncé. Piosenka otrzymała m.in. nagrodę ASCAP (Amerykańskiego Stowarzyszenia Kompozytorów, Autorów i Wydawców) dla jednej z najczęściej wykonywanych piosenek 2004 roku, a wersja koncertowa nagrania otrzymała nominację do Grammy w kategorii "najlepsze żeńskie wykonanie wokalne R&B".

Którą wersję wolicie? Tą w wykonaniu Zayna czy Beyoncé?