W oczekiwaniu na wakacyjny urlop, zamiast palcem po mapie, rozmarzonym wzrokiem wodzimy po stronach internetowych ulubionych marek. Nowe kolekcje młodych polskich projektantów z jednej strony kuszą najnowszymi trendami prosto ze światowych wybiegów, z drugiej ponadczasowymi fasonami i uniwersalną paletą barw, która sprawdzi się w szafie każdej stylowej minimalistki. Motyw przewodni? Najwyższa jakość – wykonania, projektu i zastosowanych materiałów. Wśród wszystkich nowości wypatrzyłyśmy kilka, obok których nie sposób przejść obojętnie. 

7 najpiękniejszych sukienek z aktualnej ofert polskich marek 

Wśród naszych sezonowych ulubieńców z rodzimego rynku mody znalazły się między innymi wzorzyste, bawełniane kuloty z metką Cocoon, kopertowy top o kimonowym kroju przywodzący na myśl nową kolekcję Réalisation Par, ulubionego brandu światowych it-girls, zwiewną, powłóczystą sukienkę w kolorze kawy z mlekiem od Cat Cat Studio, szmaragdową kurtkę z oferty Femi Stories, która wyraźnie czerpie z jednego z najważniejszych trendów tego sezonu - pustynnych klimatów afrykańskiego safari.

P.S. Wiedzieliście, że w 2019 roku kultowa marka Kubota obchodzi swoje 25 urodziny?  Z tej okazji w ich ofercie znajdziecie mnóstwo zaskakujących wcieleń uwielbianych przez pokolenia klapek, których także nie zabrakło w naszym subiektywnym przeglądzie najciekawszych nowości.Wszystkie opatrzone etykietką #MadeInPoland

Jak przygotować swoją garderobę na lato 2019?

Oto nasza redakcyjna wishlista wypełniona nowościami z polską metką