O tym filmie plotkuje się od miesięcy! O czym będzie "Once Upon A Time In Hollywood" w reżyserii Quentina Tarantino? Amerykanin zainspirował się kultowym westernem z 1968 roku o tytule "Pewnego razu na dzikim Zachodzie", a akcja filmu będzie rozgrywać się w 1969 roku w Los Angeles. Głównymi bohaterami będą Rick Dalton (gwiazda westernu) oraz Cliff Booth, przyjaciel Daltona i kaskader. Za to sąsiadką Ricka jest słynna Sharon Tate, żona Romana Polańskiego. Bohaterowie próbują odnaleźć się w epoce hipisów, tak bardzo różniąca się od starego Hollywood. Już na samym początku rozgorzała się dyskusja na temat tego, która aktorka wcieli się w żonę polskiego reżysera. Tarantino jednak zrobił wszystkim dowcip i ujawnił najpierw, że angaż otrzymał Brad Pitt i Leonardo DiCaprio (aktorzy pojawili się już w produkcjach Quentina Tarantino: DiCaprio w "Django", a Pitt w "Bękartach wojny"). Plotkowano, że Tate powinna zagrać Margot Robbie lub Jennifer Lawrence, chociaż ten drugi wybór nie spodobał się siostrze nieżyjącej już Sharon, Debrze Tate. Kogo w takim razie zobaczymy na ekranie?

Margot Robbie znów zachwyciła wszystkich na premierze "Pewnego razu... w Hollywood". A Lena Dunham? Zobaczcie stylizacje gwiazd >>

Wiemy kto zagra w nowym filmie Quentina Tarantino! Kto wystąpi w "Once Upon A Time In Hollywood"?

To już potwierdzone! W "Once Upon A Time In Hollywood" będziemy mogli podziwiać Margot Robbie (podobna do Sharon Tate?). Na planie partnerować jej również będą Burt Reynolds, Tim Roth, Kurt Russell oraz Michael Madsen. Ten ostatni często gra w produkcjach Quentina. Reynolds to filmowy George Spahn, 80-letni (i do tego prawie ślepy) właściciel rancza, w którym mieszkał Charles Manson razem ze swoimi zwolennikami. Nadal nic nie wiadomo o polskiej gwieździe, która miałaby wystąpić u Tarantino. Podobno słynny twórca filmowy chciałby, żeby to Polak wcielił się w rolę Romana PolańskiegoZależy mu na "świeżej twarzy".

Premiera "Once Upon A Time In Hollywood" wstępnie zaplanowana jest na 8 sierpnia 2019 roku.

Najnowszy film Quentina Tarantino pojawi się na Netflix? >>