"Wiedźmin" to serial stworzony na podstawie kultowej sagi Andrzeja Sapkowskiego z gatunku fantasy. Opowiada o Geraltcie z Rivii, który jest samotnym zabójcą potworów, usiłującym odnaleźć się w świecie, gdzie ludzie są gorsi od wspomnianych potworów. Przeznaczenie łączy go z czarodziejką i młodą księżniczką, która skrywa groźną tajemnicę. Razem starają się stawić czoła licznym zagrożeniom. 

"Wiedźmin": 2. sezon już zaraz na Netflix!

Już za niecałe trzy tygodnie, a dokładniej 17 grudnia, na platformie stremingowej Netflix pojawi się drugi sezon seriali "Wiedźmin". W roli Geralta w Rivii ponownie zobaczymy Henry'ego Cavilla. O czym będzie drugi sezon? Fabuła zapowiada się obiecująco. Podczas, gdy za murem trwa walka o władzę, Gerlat chroni Ciri przed mroczną tajemnicą, którą w sobie skrywa. 

"Wiedźmin" 3 - co, jak i kiedy? Pierwsze informacje o kolejnych odcinkach

Portal Redanian Intelligence poinformował, że rozpoczęły się już prace nad trzecim sezonem "Wiedźmina", mimo że fani nie mieli jeszcze okazji obejrzeć sezonu drugiego. Prawdopodobnie zdjęcia do kolejnej serii "Wiedźmina" mają trwać od lutego do czerwca 2022 r. Na tej podstawie Redanian Intelligence spekuluje, że premiera trzeciego sezonu ma przypaść na wiosnę 2023. Jednym z nowych wątków w produkcji  "Wiedźmin 3" ma być historia 20-letniej uczennicy, na której przeprowadzono "pranie mózgu", aby uwierzyła, że jest inną osobą niż w rzeczywistości. Według jednego z pomysłów tytułu, bohaterka miałaby udawać Ciri i być podstawiona Emhyrowi. Według drugiej opcji ma to być zupełnie nowa postać, od początku do końca wymyślona przez scenarzystów. O ostatecznej wersji dowiemy się dopiero w 2023 roku, a na razie czekamy na sezon drugi. Co więcej, Netflix zapowiedział już mnóstwo spin-offów produkcji, które konsekwentnie będą pojawiać się na platformie, aby umilić oczekiwanie na 3 sezon

"Wiedźmin 2" na Netflix: oficjalny zwiastun