Są już ze sobą ponad 20 lat i mimo że od czasu do czasu pojawiają się plotki o ich rozstaniu, to oni na przekór wszystkim nadal twierdzą, że są w sobie szaleńczo zakochani. Victoria i David Beckham są dowodem na to, że w show-biznesie, można stworzyć długotrwały i szczęśliwy związek. Jednak ich wspólne życie nie zawsze było usłane różami. Para przeszła kilka poważnych kryzysów i mało brakowało, by o ich uczuciu mówiono w czasie przeszłym. 

Victoria i David Beckham – miłość od pierwszego wejrzenia

David Beckham zobaczył po raz pierwszy Victorię w… teledysku. Wraz z kolegami drużyny oglądał klip zespołu Spice Girls do hitu „Wannabe”. Podobno od razu zauroczyła go filigranowa Posh Spice, która występowała w niezwykle seksownej czarnej mini. Miał wskazać na nią i powiedzieć koledze, że ta dziewczyna wkrótce zostanie jego żoną. Na to jednak piłkarz musiał poczekać kilka lat. Victoria i David po raz pierwszy spotkali się dwa lata później w piłkarskim vip lounge. David siedział na loży piłkarskiej i spędzał czas ze swoją rodziną – mamą i siostrą, a nie jak większość jego kolegów z klubu – siedząc i imprezując z kolegami. Zwrócił on uwagę Victorii nie tylko ze względu na swoją aparycję, ale również na zachowanie. Zaimponowało jej to, że jest rodzinnym facetem i jest dość nieśmiały w kontaktach z kobietami. Jak deklarowała później w wywiadach była to miłość od pierwszego wejrzenia. Już na pierwszym spotkaniu para szybko złapała kontakt. Zamienili ze sobą zaledwie kilka słów, jednak to wystarczyło,do tego, by Victoria dała Davidowi swój numer telefonu. Zapisała go na kartce papieru (prawdopodobnie bilecie lotniczym). Podobno piłkarz zachował go na pamiątkę. Od tego momentu para stała się wręcz nierozłączna.

Victoria i David Beckham – zaręczyny i bajkowy ślub

Początkowo Victoria i David utrzymywali swoją relację w tajemnicy. Nie chcieli dzielić się ze światem swoją miłością (podobno doradził im tak manager piosenkarki). On wówczas był jednym z najlepiej zapowiadających się piłkarzy na świecie, ona zaś współtworzyła zespół Spice Girls, który cieszył się międzynarodową sławą. Przez pierwszy rok spotykali się głównie wieczorami, w tajemnicy przed światem, gdzieś na obrzeżach miasta na parkingu. Po latach zgodnie stwierdzili, że był to niesamowity czas w ich związku. W 1998 r. para zaręczyła się i Victoria z dumą prezentowała swój diamentowy pierścionek zaręczynowy. Podobno warty był on aż 85 tysięcy dolarów (sic!). Zaledwie kilka miesięcy po tej informacji, para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Ich pierwszy syn – Brooklyn przyszedł na świat 4 marca 1999 roku.

Kilka miesięcy po narodzinach swojego pierworodnego syna para postanowiła sformalizować swój związek. Victoria i David Beckham pobrali się 4 lipca 1999 r. w zamku Luttrellstown, nieopodal Dublina. Ceremonia miała  wręcz charakter królewski, a media na całym świecie zgodnie okrzyknęły to wydarzenie jednym z ważniejszych w show-biznesie. Para młoda siedziała na tronach, a Victoria miała na głowie 18-karatową tiarę. Ślub miał jednak charakter prywatny. Podobno para zażyczyła sobie aż milion funtów za udostępnienie zdjęć z ceremonii.

Victoria i David Beckham – rodzina jest dla nich najważniejsza

Dzień przed narodzinami ich pierwszego syna, David, wraz ze swoją drużyną - Manchester United, zdobył Puchar Ligi Mistrzów. Nie dane było mu jednak świętować tego zwycięstwa, gdyż niemal od razu po skończonym meczu, musiał zawieźć Victorię do szpitala. Pojawienie się Brooklyna na świecie oboje przyjęli z dużym wzruszeniem. Było to niezwykle ważne wydarzenie w ich życiu. Mimo że oboje nie mieli jeszcze wtedy skończonych 25 lat, to wiedzieli, że rodzicielstwo jest ich powołaniem. Rodzina zawsze była dla nich najważniejsza i szybko zdecydowali, że nie poprzestaną na jednym dziecku.

Victoria i David Beckham – u szczytu popularności

Szczyt popularności Beckhamów przypada na lata 2000. Wówczas okrzyknięto ich mianem „power couple” i śledzono niemal ich każdy krok. Wtedy też David Beckham stał się jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie. Został kapitanem reprezentacji Wielkiej Brytanii, a także miał spore osiągnięcia klubowe. Komentowano nie tylko jego grę, ale również fryzurę i stylizację. Szybko został uznany również za najprzystojniejszego piłkarza. Niestety równocześnie kariera jego żony nieco wyhamowała – wcześniej to ona była popularniejsza niż on, natomiast w nowym tysiącleciu sytuacja się odwróciła. Po rozpadzie Spice Grils próbowała sił solo, jednak jej debiutancka płyta nie została dobrze przyjęta przez publikę. Zamiast tego Victoria zasiliła grono WAGs i kibicowała mężowi z trybun wraz z innymi słynnymi partnerkami piłkarzy.

Victoria i David Beckham – spekulacje o kryzysie w małżeństwie

W 2002 r. roku na świat przyszedł drugi syn Victorii i Davida – Romeo. Następnie piłkarz, który dotąd grał w lidze angielskiej, dostał intratną propozycję od Realu Madryt. Wówczas rodzina przeprowadziła się do Hiszpanii i jak mogłoby się wydawać nic nie mogło zakłócić ich szczęścia. Jednak już w 2004 r. media zaczęły podawać informację o pierwszych kłopotach w raju. Gazety na całym świecie rozpisywały się o domniemanym romansie Davida Beckhama ze swoją asystentką - Rebeccą Loos. Plotki te podsycała sama zainteresowana, zdradzając pikantne szczegóły ze związku piłkarza i byłej piosenkarki. Mówiła m.in. że para ze sobą nie sypia, gdyż Davidowi niezbyt podoba się wychudzone ciało żony. On zaś odpierał te zarzuty nazywając je absurdalnymi. Victoria natomiast zachowała klasę i nigdy nie skomentowała tej sytuacji. Podobno na jakiś czas wyprowadziła się od męża. W tym czasie na światło dziennie zaczęły wychodzić kolejne rzekome zdrady sportowca. Oliwy do ognia dodała również niania Brooklyna i Romeo. Udzieliła wywiadu gazecie, w którym stwierdziła, że małżeństwo Beckhamów to farsa.

Victorii i Davidowi udało się wyjść z kryzysu obronną ręką. Kilka lat po tej sytuacji oboje mówili, że umocniła ona ich związek. Pokazała im też, że małżeństwo to nie bułka z masłem i wymaga stałej pracy nad relacją. Doniesienia o kryzysie i rozstaniu brytyjskiej power couple zakończyły się wraz z pojawieniem na świecie ich trzeciego syna – Cruza.

Victoria i David Beckham - przeprowadzka do USA i upragniona córka

Małżeństwo Beckhamów niezbyt długo mieszkało w Hiszpanii. Już w 2007 r. para podjęła decyzję o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Tam chętnie udzielali się w mediach i wzięli udział w kilku intratnych projektach, m.in. w kampanii bielizny Armani. Szybko też stali się członkami tamtejszej elity i usłyszał o nich cały świat. Wówczas, gdy David kontynuował swą karierę piłkarską, Victoria zaczęła się spełniać jako projektantka.

Kilka lat po przeprowadzce do USA para powitała na świecie swoją pierwszą córkę - Harper Seven. Szybko stała się ona oczkiem w głowie Davida, który mając już trzech synów, marzył o córeczce. Spędzał z nią niemal każdą wolną chwilę. Ekscytował się również jej pierwszym dniem w przedszkolu, a Victoria żartowała nawet, że było to bardziej stresujące wydarzenie dla Davida niż dla Harper. Co istotne, piłkarz bardzo dobrze radzi sobie w roli ojca. Jest zaangażowany i lubi spędzać czas ze swoją rodziną.

Victoria i David Beckham – miłość z ponad 20-letnim stażem

Victoria i David Beckham już od ponad 20. lat pozostają zgranym małżeństwem. Mimo że od czasu do czasu na portalach plotkarskich pojawiają się plotki o rzekomym kryzysie ich w związku, to para konsekwentnie im zaprzecza lub zbywa milczeniem. Co więcej, lubią oni mówić o swoim uczuciu, podkreślając, że obecnie są ze sobą szczęśliwsi niż kiedykolwiek. Szczycą się tym, że zbudowali związek na solidnych fundamentach i chętnie publikują wspólne zdjęcia czy też biorą udział w różnych projektach.

Mimo że David już od dawna nie gra w piłkę, a Victoria nie śpiewa w zespole, to oboje znaleźli pomysł na siebie. Stworzyli własną markę osobistą, która warta jest miliony dolarów. Nadal wychowują razem czwórkę swoich dzieci, chociaż ich najstarsza latorośl – syn Brooklyn ma już ponad 20 lat i założył własną rodzinę. W 2022 r. ożenił się on o starszą o 4 lata Nicolą Peltz. Co ciekawe, zdecydował się on na zmianę swojego nazwiska. Zarówno Brooklyn, jak i jego żona mają obecnie dwa nazwiska – Peltz-Beckham. Podobno nie spodobało się to jego matce – Victorii, która wedle doniesień mediów niezbyt przepada za swoją synową (nigdy jednak nie zostało to potwierdzone przez żadną ze stron).

Drugi syn Beckhamów – Romeo, poszedł w ślady ojca i zawodowo gra w piłkę nożną. W 2022 r. podpisał on kontrakt z Inter Miami, czyli drużyną, należącą do… jego ojca. Para ma jeszcze syna – Cruza, który z kolei odziedziczył talent muzyczny po swojej mamie i już rozpoczął swoją karierę. Natomiast najmłodsza pociecha pary – Harper ma zaledwie 11. lat i jest bardzo podobna do swojego ojca. Victoria Beckham bardzo lubi się nią chwalić – na jej Instagramie można zobaczyć sporo zdjęć córki.