Znów wszyscy mówią tylko o niej! Jednak nie chodzi o żadne plotki dotyczące życia artystki - Lady Gaga może pochwalić się kolejnym sukcesem. Włoski dom mody wybrał ją na swoją ambasadorkę. Gwiazda została twarzą zapachu o nazwie "Voce Viva" (po włosku "głos"). "Valentino “Voce Viva” zaprasza do wzajemnego inspirowania się, podążania za swoimi marzeniami i ich realizowaniem (...) to celebracja jednego z najbardziej intymnych zmysłów kobiety" - możemy przeczytać w informacji prasowej.

Nie dziwi nas, że luksusowa marka wybrała gwiazdę takiego formatu. Lady Gaga ma za sobą pasmo samych sukcesów i to nie tylko na polu muzycznym. Film "Narodziny gwiazdy" z jej udziałem został świetnie przyjęty przez widzów, jak i krytyków, czego dowodem może być Oscar za najlepszą piosenkę, a także statuetki BAFTA, Grammy i Zloty Glob. Na dodatek, Gaga, ma włoskie korzenie, celebrytka naprawdę nazywa się Stefani Joanne Angelina Germanotta - to idealne połączenie! Nowy produkt trafi do sprzedaży we wrześniu tego roku. 

Lady Gaga oznacza wolność, samoświadomość, czyste serce" - powiedział dyrektor kreatywny Valentino, Pierpaolo Piccioli. "Jej udział w kampanii wnosi symboliczną siłę tego projektu na najwyższy możliwy poziom. Lady Gaga jest ikoną nowej generacji. Najważniejsze dla niej wartości takie jak, kultywowanie wolności, pasja do sztuki, samoświadomość, równość, są zgodne z tymi, które reprezentuje społeczność marki. Dlatego jestem bardzo dumny, że to właśnie ona została nową ambasadorką Valentino".

To nie jedyny ważny news dotyczącej tej marki. Wraz z ogłoszeniem premierowego zapachu i ambasadorki, Valentino ujawniło, że wkracza do Polski. Na razie jeszcze nie w pełni - Valentino Fashion Group zamierza najpierw podbić Polskę swoimi perfumami. 

Czekamy na kolejne informacje!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Valentino (@maisonvalentino) Lip 10, 2020 o 4:56 PDT