Podczas wizyty w deszczowym Auckland, największym mieście Nowej Zelandii, Księżna Meghan zdecydowała się na jeansowe rurki od J.Crew oraz granatową marynarkę zaprojektowaną przez Karen Walker. Największą uwagę przykuwały jednak buty wybranki Księcia Harry’ego. Przyszła mama kolejnego Royal Baby pokazała się w w kaloszach marki Muck Boot Company. Teraz kupicie je na stronie internetowej marki w obniżonej cenie za jedyne 60 funtów

Kate Middleton nosi modny dodatek z Zary. Nadal kupicie go w popularnej sieciówce >>

Zobacz też: Pierścionek Meghan Markle zdradza datę narodzin Royal Baby?

Co jeszcze znalazło się w napiętym grafiku książęcej pary na dzisiejszy dzień? Książę Harry i Meghan Markle spotkają się z dziećmi uczestniczącymi w dosyć zabawnej grze zwanej „welly-wanging”. Konkurencja ta wymyślona została w latach 70 XX wieku w Wielkiej Brytanii i polega na… rzucaniu butem. Dokładniej mówiąc rzucaniem specjalnym butem zwanym Wellington boot na jak najdalszą odległość. 

Czytaj też: Przegląd weekendowych stylizacji Meghan Markle

Poźniej tego samego dnia Księżna i Książę Sussex mają w planach spotkanie z Panią Premier Nowej Zelandii Jacintą Ardern w siedzibie organizacji charytatywnej odpowiedzialnej za organizację specjalnych programów pomocy dla dzieci więźniów, wizytę w Auckland's Viaduct Harbour oraz oficjalną uroczystość rządową, która odbędzie się dziś wieczorem w Auckland War Museum.