Ponieważ do 20 kwietnia 2023 Słońce będzie podróżować przez Barana, Wszechświat zachęci nas do podjęcia odważnych inicjatyw. O tej porze roku działamy impulsywnie, nie dając sobie czasu do namysłu. Szczęśliwe 4 znaki zodiaku, u których Baran pojawia się w fundamentalnym obszarze wykresu urodzenia, poradzą sobie z trudami tego miesiąca. Zwiększy się ich potencjał i kreatywność. Doświadczą postępu w pracy, miłości, czy nawet sferze duchowej. Lepiej, żeby nie przegapiły pojawiających się nowych możliwości. Spoglądając na poniższą listę weź pod uwagę swój znak zodiaku słońca i znak wschodzący. 

Te 4 znaki zodiaku w kwietniu nie muszą o nic się martwić:

Baran: nie hamuj swoich talentów

W kwietniu zaświecisz niczym najjaśniejsza gwiazda. Słońce przechodzi przez twój znak zodiaku, zachęcając cię do wyrażania siebie. Nie bój się wejść w rolę liderki. Już wkrótce zyskasz uznanie za swoje projekty i przedsięwzięcia, którym stawiłaś czoła w pojedynkę. Nie zmarnuj żadnego dnia tego miesiąca. Podejmij działanie i pokaż na co cię stać. Wkraczasz w swój pełen potencjał. Okres, który wynagrodzi się za skupienie się wyłącznie na sobie. Poświęć kolejne tygodnie swoim największym pasjom. Powiedz "tak" temu, czego chcesz, a z czym mogli nie zgadzać się twoi bliscy. 

Rak: sięgnij po wisienkę na torcie

Słońce w Baranie rozświetli twój 10. dom kariery i publicznego wizerunku. Zyskasz większe uznanie oraz zaufanie w oczach swoich współpracowników. Zdobądź się na odwagę, by przekonać innych do swoich pomysłów. Zobaczysz, że wszystko jest dla ciebie możliwe, gdy tylko opuścisz swoją strefę komfortu. Świętuj każdy sukces. Jesteś na dobrej drodze. Chociaż ta energia może być sprzeczna z twoją nieśmiałą naturą, pozwól, by tym razem przejęła dowodzenie. W międzyczasie dbaj o siebie i poświęcaj dużo czasu na odpoczynek. 

Waga: daj się odurzyć miłości

W tym miesiącu wzrośnie twoje pragnienie partnerstwa i przeżywania namiętnych uniesień. Słońce w Baranie będzie przechodzić przez twój 7. dom astrologiczny, w odważny sposób pogłębiając twoje romantyczne więzi. Staniesz się nieustraszona w wyrażaniu uczuć. Odwaga tym razem wyjdzie ci na dobre. Poczujesz się bardziej zdecydowana niż zwykle. Dowiesz się wspaniałych rzeczy na swój temat, dzięki którym wzmocnisz swoją pewność siebie. Otwórz się więc na komplementy i spędzanie wieczorów we dwoje. Dobra passa w miłości cię nie opuści, a więc nie bój się podjąć ryzyka. 

Koziorożec: zaprowadź zmiany w domu

Kwiecień to dla ciebie czas na to, abyś zajęła się własnymi korzeniami. Skup się na nowych początkach, które nastąpią w strefie rodziny i domu. Z czymkolwiek się zmierzysz, otrzymasz zielone światło od Wszechświata, aby popchnąć swoje sprawy na wyższy poziom. Stań na wysokości zadania. Jesteś we właściwym miejscu o właściwym czasie i masz wszystkie narzędzia, by spełnić swój cel. Otrzymasz nadprzyrodzoną siłę do wcielenia w życie przełomowych zmian. Udoskonalisz swoje otoczenie. Płyń z prądem. Chociaż energia Barana bywa dla ciebie zbyt szybka, tym razem wyciągniesz z niej wszystko, co najlepsze. 

Prognozy na kwiecień 2023: