Tarot na kwiecień - rozkład 5 kart

Czym jest tarotoskop? Nasz wróżbita co miesiąc losuje karty Tarota z myślą o nadchodzących tygodniach. Zawiera się w nich mądrość i porada dotycząca tego, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Tarot nie jest wyrocznią, lecz wskazówką, ułatwiającą dokonanie wyboru. W połączeniu z horoskopem i numerologią na kwiecień 2023 daje wgląd we wszystkie rzeczy, które mają nadejść.

Tarot na kwiecień - pytanie do kart: Co powinniśmy wiedzieć w tym miesiącu?

Przesłanie kart tarota na kwiecień: zachowaj spokój i opanowanie, gdy pojawią się przeszkody. Zawsze staraj się być wierna sobie.

Przyszłe wydarzenia: karta Król Mieczy

Karta Król Mieczy wskazuje, że w tym miesiącu będziemy w stanie podejmować logiczne decyzje z niezależnego punktu widzenia. To dobra wróżba, która radzi też, abyśmy się opanowali i nie działali pod wpływem emocji. Czasami nasze nabrzmiałe uczucia sprawiają, że błądzimy. Uszanuj to, co czujesz, ale pozwól, by to twój zdrowy rozsądek poprowadził cię odpowiednią ścieżką. 

Sytuacja: karta Królowa Mieczy

To ciekawe, że Królowa Mieczy w kwietniowym czytaniu pojawiła się tuż obok Króla. Jest znakiem, że znajdujemy się we właściwym miejscu o właściwym czasie. Świadczy o wielu szansach i okazjach, które pojawią się na horyzoncie. To miesiąc na nauczenie się czegoś nowego i korzystanie z pomocy innych. Zrób to, czego pragnęłaś od dłuższego czasu. Nie bój się wykonać decydującego kroku. Energia miecza wydaje się szorstka, ale w najlepszym przypadku przecina mgłę, aby zapewnić ci przejrzystość. Daj się poprowadzić swojemu szczeremu sercu. 

Przeszkoda: karta Koło Fortuny

Koło Fortuny to tajemnicza karta symbolizująca zarówno naszą wolną wolę, jak i wpływy przeznaczenia. Tak wiele rzeczy znajduje się poza ludzką kontrolą. Czasami wydaje się, że los nam nie sprzyja, pomimo wielu podejmowanych prób. Gdy ta karta pojawia się w tarocie jako przeszkoda, zapowiada pewne zbiegi okoliczności, które pokrzyżują nasze plany. Pamiętaj, że to tylko tymczasowe. Chociaż nie będziesz mieć wpływu na to, co się wydarzy, to ty decydujesz o swojej reakcji. Twoje przeszkody mogą stać się szansami, o ile zmienisz swój sposób myślenia. Jeśli ten miesiąc cię nie satysfakcjonuje, pora, byś zmieniła zasady gry. 

Akcja: karta Cesarzowa

Co możesz zrobić w związku z zaistniałą sytuacją? Cesarzowa równoważy chłodne wpływy Króla i Królowej Mieczy, przypominając nam o ziemskich przyjemnościach. Niezależnie jaką decyzję będziesz podejmować w tym miesiącu, weź pod uwagę swój komfort psychiczny. Przeorganizuj swoje priorytety i zaproś do swojej życiowej przestrzeni więcej pasji, miłości, twórczości lub relaksu. Zadbaj o swoje ciało, dom oraz ludzi, na których najbardziej ci zależy.

Lekcja: karta 9 Buław

Karta 9 Buław wskazuje, że poczynimy ogromne postępy, ale nasza podróż do celu nadal trwa. W tym miesiącu warto zrobić sobie przerwę od czegoś ważnego, żeby odpocząć i nabrać sił. Dzięki temu otrzymamy nowe spostrzeżenia lub lepsze rozwiązania dla zaistniałych problemów. Nie upieraj się przy swoim. Obserwuj, co się dzieje i pozwól, żeby Wszechświat czasem wziął twoje sprawy w swoje ręce. 

Przepowiednie na kwiecień 2023: