Numerologia na kwiecień 2023

Numerologia na kwiecień 2023 przewiduje okres transformacji i współpracy. Czwarty miesiąc kalendarzowy to 2 Miesiąc Uniwersalny, ponieważ 4 + 2 + 0 + 2 + 3 = 11 = 1 + 1 = 2. Dzięki zorientowanej na działanie energii Dwójki doświadczymy rozwoju w każdej sferze życia. Granica pomiędzy dwoma światami, czyli materią i duchowością, stanie się cienka. Coś, co do tej pory wydawało się niemożliwe, nagle może zamienić się w rzeczywistość. 

Dwójka pozwoli ci zrealizować każdy cel, jeśli otworzysz się na współpracę. 

Oczekujmy, że w kwietniu wiele się wydarzy. Ponieważ to miesiąc zaćmienia słońca i powrotu retrogradacji Merkurego, wielokrotnie zostaniemy wytrąceni z równowagi. Na szczęście Dwójka jest symbolem harmonii, a więc szybko zażegnamy powstały chaos. Nie bójmy się prosić o pomoc i szukać wsparcia, gdyż partnerstwo w miłości lub nad projektem w pracy również zostało wpisane w tę liczbę. Wibracja 2 na pierwszym miejscu stawia relację z drugim człowiekiem. Może się okazać, że im częściej wyciągniemy pomocną dłoń do innych, tym szybciej dobro powróci do nas samych. 

W kwietniu spodziewaj się zwiększonych zdolności parapsychicznych. Twoja intuicja będzie naparzać. Nie ignoruj przekazów płynących prosto z duszy. 

Liczba 2 - zmiana nastąpi dzięki drugiej osobie

Po samolubnych wpływach liczby 1, które rządziły w marcu, czas skupić się na przyjaciołach, rodzinie oraz relacjach partnerskich. Liczba 2 to czułe i beztroskie wibracje. Wzmocnimy swoje poczucie komfortu. Otworzymy serce na osoby w naszym życiu. Znajdziemy czas na długie, szczere rozmowy czy kameralne spotkania. Pogłębimy istniejące przyjaźnie lub nawiążemy nowe znajomości. Stworzymy więcej harmonii we wszystkich aspektach życia. Jednak brak równowagi w jakiejś sferze może dokuczać nam bardziej niż zwykle. Pora zaprowadzić konieczne zmiany. Pomoże nam w tym ktoś z zewnątrz. 

Dwójka nie czuje się dobrze w sytuacjach, w których wymagana jest wielozadaniowość i szybkość w działaniu. Zamiast tego wyznaje zasadę dochodzenia do wszystkiego małymi kroczkami. Działa rozważnie, bez zbędnego pośpiechu. Osoby spod tej liczby numerologicznej dobrze radzą sobie w kontaktach z ludźmi. Chociaż są introwertyczne, wcale nie izolują się od innych. Wręcz przeciwnie, lubią towarzystwo, ale nie chcą grać głównych skrzypiec. Lepiej odnajdują się w roli „tła” - pomocników, doradców, czyichś towarzyszy lub swego rodzaju widowni dla zachodzących wydarzeń.

Najszczęśliwszy dzień w miesiącu - 04.04

Czwarty dzień czwartego miesiąca daje nam kod numerologiczny 44. W numerologii liczba 44 wskazuje na uzdrowienie, autentyczność i budowanie solidnych fundamentów. Jest również silnie powiązana z naszymi aniołami stróżami. Jeśli dnia 04.04 zobaczysz liczbę 44 lub 444, to znak, że twoi duchowi przewodnicy są po twojej stronie i że nie jesteś sama. Możesz zaufać swojej intuicji czy podejmowanym ważnym decyzjom. To tak, jakby Wszechświat poklepał cię po plecach. Zestroisz się ze swoim najwyższym "ja", a twój plan rozwinie się tak, jak powinien. Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby dzielnie przejść przez ten wyjątkowy miesiąc. Twoja dusza zna drogę. Aniołowie są z tobą. Wyjątkowa liczba 44 chce, żebyś to wiedziała.