Historia o wrażliwym pracowniku księgarni, który szuka miłości swojego życia i przy okazji jest psychopatą, była hitem na Netflix. I to od samego początku! Zanim na platformie pojawił się premierowo pierwszy sezon "You", wiadomo było już, że serial doczeka się także drugiego. Teraz trwają prace nad 3. serią. Choć fabuła kolejnych odcinków nie jest jeszcze znana, podano opis nowych postaci. 

"Ty"/"You" 3" na Netflix: znamy nowych aktorów w obsadzie serialu! Kto pojawi się w kolejnych odcinkach u boku Penna Badgleya?

Wiadomość o kolejnym sezonie "You"/"Ty" nie jest dla fanów zaskoczeniem. Chwilowo serial (uwaga, spoiler!) kończy się na momencie ciąży Love, ukochanej Joe Goldberga, który chyba znalazł kolejną ofiarę... Czy będzie to jedna z nowych postaci? Na razie Netflix przedstawił dwóch bohaterów.

Angaż otrzymała Shalita Grant, którą widzowie mogli widzieć już w takich produkcjach jak "Agenci NCIS: Nowy Orlean", "Santa Clarita Diet". Aktorka wcieli się w mamę i influencerkę. Kobieta będzie miła dla Love, ale to tylko pozory. Udział w "You"/"Ty" potwierdził również Travis Van Winkle, znany z "Transformersów" czy "Dwóch i pół". Aktor zagra nowego bogatego sąsiada Joe o imieniu Cary. 

Serial "You" oparty jest na książkach Caroline Kepnes o tym samym tytule. Trzeci tom, "You Love Me" trafi do sprzedaży w na początku kwietnia 2021 roku w USA.