W tym miesiącu Selena Gomez udzieliła wywiadu meksykańskiemu wydaniu Vogue, gdzie zapytano ją o to, jakie cechy drugiej połówki są dla niej ważne. Bardzo możliwe, że dokładne sprecyzowanie oczekiwań pomogło gwieździe w odnalezieniu odpowiedniego mężczyzny.

Selena Gomez o tym, jakich cech szuka u potencjalnego partnera

31-latka nie ukrywa, że poprzednie związki dostarczyły jej gorzkich rozczarowań, dlatego tym razem postanowiła nie obniżać standardów. "Serio. Muszę w końcu zacząć interesować się bardziej odpowiednimi osobami" - powiedziała w rozmowie z Vogue México y Latinoamérica. 

Co dokładnie oznacza to dla założycielki marki Rare Beauty? Gomez otwarcie przyznała, że musi to być ktoś, z kim jest w stanie zbudować zdrową komunikację i przy kim poczuje się zaopiekowana.

"Trudno znaleźć kogoś, kto naprawdę słucha i troszczy się o ciebie. Ale wiem, że kiedy się to w końcu udaje, jest wspaniale i chcesz, żeby ta zdrowa więź trwała" - wyznała aktorka. 

Wywiad został przeprowadzony jeszcze zanim Selena oficjalnie pokazała światu swojego nowego chłopaka, ale prawdopodobnie cechy swojego wymarzonego partnera dostrzegła już dawno w Bennym Blanco. Choć fani byłej gwiazdki Disneya początkowo odnieśli się do niego z dystansem, 31-latka zapewniła ich, że przy nikim innym nie czuła się tak szczęśliwa. "Jest dla mnie absolutnie wszystkim" - skomentowała przytyki internautów na Instagramie. W innym miejscu napisała, że Blanco "traktował ją lepiej niż jakakolwiek istota ludzka na tej planecie". 

Gdy część internautów cały czas dawała aktorce odczuć, że powątpiewa w szczerość intencji 35-letniego producenta, Selena postanowiła szybko uciąć jakiekolwiek spekulacje. 

"To najlepsza rzecz, jaka kiedykolwiek mnie spotkała. Koniec dyskusji" – podsumowała krótko. "Jest lepszy od wszystkich moich eks. Takie są fakty".