O powrocie serialu "Przyjaciele" plotkowało się od dawna. W listopadzie zeszłego roku donosiliśmy wam, że trwają rozmowy z oryginalną obsadą na temat ich pojawienia się w odcinku specjalnym. Z propozycją wyszło HBO, które przygotowuje nową platformę streamingową HBO Max - to właśnie na niej mają być dostępne wszystkie sezony "Przyjaciół" (jeszcze przez kilka miesięcy możecie je oglądać na Netflix) i epizod specjalny, w którym miałaby zagrać oryginalna ekipa: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc oraz David Schwimmer. Pogłoski okazały się prawdą!

Jak Jennifer Aniston dba o figurę? Aktorka trenuje m.in. boks oraz jogę. Poznaj ulubione ćwiczenia gwiazdy >>

Będzie nowy odcienek "Przyjaciół"!

Tę informację potwierdziła już oficjalnie cała obsada na swoim Instagramie. Wszyscy wstawili zdjęcie promocyjne jednego z pierwszych sezonów serialu i oznaczyli pod nim całą czwórkę aktorów oraz HBO Max.

Kiedy odcinek specjalny pojawi się na nowej platformie streamingowej HBO? Trudno powiedzieć, ponieważ nie ma jeszcze gotowego scenariusza ani tytułu. Wiadomo natomiast, że w zamian za udział w projekcie każdy z aktorów dostanie przynajmniej 2,5 miliona dolarów. Samo HBO Max startuje w maju tego roku, więc w tym czasie prawdopodobnie twórcy udostępnią wszystkie sezony "Przyjaciół" dla subskrybentów. Warto dodać, że odkąd Netflix wykasował ze swojej oferty serial, w USA nie można go obejrzeć na żadnej innej platformie streamingowej (w Polsce dostępny będzie przez większość 2020 roku). Powrót sitcomu i perspektywa obejrzenia nowego odcinka ze starą obsadą będzie na pewno nie lada gratką dla fanów kulowej serii.