Na początku października wszyscy zastanawiali się, czy Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp spotykają się. Tabloidy opierały się na niepotwierdzonych źródłach i zdjęciach fanów, którzy przyłapali aktorów na spacerze po Central Parku, czy wizycie w kawiarni Mud (znajdziecie je na założonym przez fanów nieoficjalnym profilu aktora). Świadkowie twierdzili, że młode gwiazdy sprawiały wrażenie "zakochanej pary". Potem był wspólny obiad w restauracji Blue Ribbon Fried Chicken. Po tygodniach plotek, w końcu potwierdzono, że Timothée i Lily-Rose są razem.

Rozbawiony Timothee Chalamet i Emma Watson w zaskakującej sukni na premierze "Little Women". Zobaczcie pozostałe kreacje gwiazd >>

Keanu Reeves jest zakochany! Kim jest jego wybranka? >>

BAFTA 2020: Lily-Rose Depp w odważnej sukni. Przekroczyła granicę? >>

Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp są parą. To już oficjalne! 

Za potwierdzenie tych wiadomości możemy podziękować paparazzi. Fotografowie przyłapali Chalameta i Depp na pocałunkach w strugach deszczu. O sprawie raportują już E!, Us Weekly, czy amerykańskie ELLE. Na dodatek, Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp zagrali razem w produkcji Netflix pt. "The King". Czyżby uczucie rozkwitło na planie?

22-letni aktor to nowy pupil Hollywood, Amerykanin jest rozchwytywany! Krytycy pokochali go za "Tamte dni, tamte noce" (za tę rolę otrzymał nominacje do prestiżowych nagród filmowych), czy "Lady Bird". Kilka miesięcy temu było również głośno o tym, że Amerykanin oddał gażę z filmu Woody'ego Allena na organizację LGBT oraz Time's Up. Na dodatek, na premierę czekają kolejne cztery produkcje z udziałem Chalameta, a Timothée promuje właśnie swój najnowszy film "Beautiful Boy". Lily-Rose Depp również rozwija swoją karierę w zawrotnym tempie. 19-letnia córka Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa jest ambasadorką Chanel oraz zagrała już w kilku filmach, m.in. "Planetarium", czy "Tancerce" z Soko i Gaspardem Ullielem. Oboje przyjechali też na tegoroczny Festiwal Filmowy do San Sebastian, czy na TIFF w ramach promocji swoich nowych dzieł. 

Wcześniej uważano, że Timothée spotyka się z córką Madonny, Lourdes Leon. Za to Lily-Rose była związana z brytyjskim modelem, Ashem Stymestem.