Nareszcie! Właśnie się dowiedzieliśmy, że jeszcze w tym roku zobaczymy nowe odcinki "The Crown". Trzeci sezon zadebiutuje już za kilka miesięcy. Od wielu tygodni czekaliśmy na te wieści, plotkom nie było końca, jednak Netflix cały czas milczał na temat "The Crown". Jedynie było wiadomo, że 3. sezon wiąże się z dużymi zmianami, zwłaszcza w ekipie aktorskiej. Wiele miesięcy temu twórca serialu, Peter Morgan stwierdził, że ci sami aktorzy nie mogą wcielać się w osoby starsze od nich o 30 (czy więcej) lat. Dlatego Claire Foy została zastąpiona przez Olivię Colman, a w księcia Filipa wcieli się Tobias Menzies. Aktor niedawno nawet ujawnił, kiedy możemy spodziewać się premiery "The Crown". "Nakręciliśmy trzeci sezon i pierwsze sceny rozgrywają się w listopadzie" - przyznał Menzies  w wywiadzie radiowym. Netflix postanowił w końcu zdradzić dokładną datę.

The Crown 4: jak wygląda serialowa księżna Diana? Są już pierwsze zdjęcia z planu produkcji Netflix >>

Ten horror od Netflix jest tak przerażający, że widzowie idą potem spać przy włączonym świetle >>

The Crown 4: Emma Corrin jak księżna Diana. Mamy nowe zdjęcia z planu serialu Netflix >>

"The Crown": Netflix ujawnił datę premiery 3. sezonu serialu!

Premiera poprzedniej serii "The Crown" odbyła się w grudniu 2017, a pierwszej w listopadzie 2016 roku. Jak będzie tym razem? Znów musimy poczekać do końca roku. "The Crown" trafi na platformę Netflix dopiero (a może już?) 17 listopada. Jako pierwszy tę datę podał nieoficjalnie magazyn  Entertainment Weekly, jednak nikt nie był pewien na ile jest to potwierdzona informacja. 

Tym razem "The Crown" będzie rozgrywał się w latach 1964-1977.

Seriale, które powinnaś nadrobić w Święta >>

"The Crown": o czym jest serial produkcji Netflix?

Każdy sezon serialu "The Crown" opowiada inną część historii brytyjskiej rodziny królewskiej a dokładnie aktualnie panującej Elżbiety II. Wiemy już, że w 4. serii "The Crown" zobaczymy Gillian Anderson. Domyślacie się o jaką rolę chodzi? Gwiazda odegra legendarną postać Margaret Thatcher, premier Wielkiej Brytanii w latach 1979-1990. "Żelazna Dama" była pierwszą kobietą premier oraz politykiem z najdłuższym stażem na tym stanowisku we współczesnej historii tego kraju.

"The Crown 3": obsada nowego sezonu od Netflix

W "The Crown" na Netflix wystąpią: laureatka Oscara Olivia Colman (jako Królowa Elżbieta II), Tobias Menzies (jako Książę Filip), Helena Bonham Carter (jako Księżniczka Małgorzata), Ben Daniels (jako Tony Armstrong-Jones), Josh O'Connor (w roli Księcia Karola), Erin Doherty (Księżniczka Anna), Marion Bailey (Królowa Matka) i Jason Watkins (Premier Wielkiej Brytanii - Harold Wilson).

Te trzy słynne filmy na Netflix dziś znikną z platformy! O jakie tytuły chodzi? >>