O "The Crown 4" plotkuje się od wielu miesięcy. Gdy do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu oraz informacje o nowych członkach obsady fani brytyjskiej rodziny królewskiej czekali niecierpliwie na kolejne newsy. Widzowie byli głownie ciekawi odtwórczyni roli Diany Spencer, czyli Emmy Corrin. Jak aktorka poradzi sobie z tą rolą? Przekonamy się o tym już wkrótce!

The Crown 4: Netflix ujawnił zdjęcia z najnowszego sezonu serialu!

Na kilka tygodni przed premierą "The Crown 4" Netflix zamieścił w internecie oficjalne zdjęcia produkcji. Widać na nich serialową królową Elżbietę, księcia Karola oraz Dianę, czyli przyszłą księżnę Walii. Wszystkie fotografie zobaczycie w naszej galerii >>

The Crown 4 na Netflix: o czym będzie najnowsze sezon?

"Lata 70. XX wieku zbliżają się ku końcowi. Królowa Elżbieta i pozostali członkowie jej rodziny próbują znaleźć odpowiednią kandydatkę na pannę młodą dla księcia Karola, który mimo ukończenia 30 lat nadal pozostaje kawalerem. Sprawa jest najwyższej wagi — chodzi o zabezpieczenie linii sukcesji do tronu. Z kolei Brytyjczycy zaczynają odczuwać skutki kontrowersyjnej polityki prowadzonej przez Margaret Thatcher. Chłodne stosunki między królową a pierwszą kobietą premierem w historii kraju stają się jeszcze bardziej napięte, gdy Thatcher wciąga monarchię w wojnę o Falklandy-Malwiny, wywołując tym samym tarcia we Wspólnocie Narodów. Karol wdaje się w bajkowy romans z młodą lady Dianą Spencer, co pokrzepia serca zmęczonych trudami życia Brytyjczyków. Tymczasem za pałacowymi bramami zaczynają się ujawniać coraz większe podziały" - możemy przeczytać w informacji prasowej udostępnionej przez Netflix. Premierę zaplanowano na 15 listopada. 

The Crown 4 na Netflix: obsada

W serialu pojawią się: Olivia Colman (królowa Elżbieta), Josh O’Connor (książę Karol), Gillian Anderson (Margaret Thatcher), Emma Corrin (Diana Spencer), Helena Bonham Carter (księżniczka Małgorzata), Tobias Menzies (książę Filip), Erin Doherty (księżniczka Anna), Emerald Fennel (Camilla Parker Bowles), Marion Bailey (królowa matka), Georgie Glen (lady Fermoy), Tom Byrne (książę Andrzej), Angue Imrie (książę Edward) oraz Charles Dance (lord Mountbatten).