Premiery na Netflix to jeden z naszych ulubionych tematów. Pod koniec każdego miesiąca prezentowana jest lista kolejnych premier, które pojawią się na amerykańskiej platformie. Są to zarówno seriale, jak i filmy fabularne, czy dokumentalne. I to nie tylko produkcji Netflix. Co kilka tygodni do zasobów trafiają również tak zwane tytuły na licencji, najczęściej chodzi o popularne hity kinowe, czy legendarne seriale. Niestety, większość z nich ma wcześniej wyznaczoną datę, do kiedy będą widoczne w bibliotece Netflix. Pamiętacie jak kilka miesięcy temu "Przyjaciele" mieli zostać skasowani z platformy? Teraz ta sama sprawa dotyczy innej kultowej produkcji telewizyjnej. 

Te filmy na Netflix są tak przerażające, że nie będziecie mogli potem zasnąć! Sprawdźcie horrory dostępne na platformie >>

Wciągające seriale. Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i innych platformach streamingowych?

To najpopularniejsze filmy i seriale na Netflix. Poznajcie listę tytułów >>

Słynny serial zniknie z platformy Netflix - jeszcze w tym miesiącu!

Domyślacie się o jaki tytuł chodzi? Nie chcemy was dłużej torturować - Netflix zamierza skasować ze swoich zasobów serial "Mad Men". Produkcja powstała w 2007 roku i liczy sobie 7 sezonów. W obsadzie znaleźli się Jon Hamm, Elisabeth Moss, Vincent Kartheiser, January Jones, Christina Hendricks, John Slattery, Aaron Staton, Rich Sommer. "Mad Men" zdobył prawie 50 nagród (w tym Złote Globy, statuetki BAFTA oraz Emmy) i 200 nominacji. To opowieść o pracownikach agencji reklamowej osadzona w latach 60. ubiegłego wieku. Serial "skupia się na Donie Draperze, wysoko cenionym specu od reklamy, oraz ludziach, którzy otaczają go w pracy i poza nią. Przedstawia także zmiany obyczajów amerykańskiego społeczeństwa w tamtej dekadzie."

Nowości na Netflix: styczeń 2020. Co pojawi się na platformie? >>

Jak gwiazdom "Stranger Things" smakowały polskie słodycze? >>

Ten horror od Netflix jest tak przerażający, że widzowie idą potem spać przy włączonym świetle >>

"Mad Men" będzie dostępny na Netflix do 31 lipca. Tego samego dnia zniknie również z HBO Go, Ipli oraz Playera. 

Te trzy słynne filmy na Netflix dziś znikną z platformy! O jakie tytuły chodzi? >>