Netflix co miesiąc prezentuje nam kolejne nowości, dlaczego to właśnie ta premiera sprawia, że serce użytkowników platformy zaczyna szybciej bić? Chodzi o pewien słynny serial, który uwielbiają widzowie na całym świecie. W końcu dowiedzieliśmy się, kiedy do serwisu trafią kolejne odcinki. Od razu ujawniamy, nie chodzi o "The Crown". 

Ten słynny serial Netflix ma już oficjalną datę premiery kolejnego sezonu! Fani już odliczają dni do emisji

Co ciekawe, pierwsze sezony nie powstały na zlecenie Netflix, tylko kanału Fox. Już domyśliliście się, o jaki serial chodzi? Tak, w końcu mamy informacje na temat kolejnego i to już 5. sezonu "Lucyfera". Po wyprodukowaniu trzech sezonów, Netflix wykupił prawa do tej produkcji, a Lucyfer Morningstar stał się ulubieńcem użytkowników platformy. Czwarty sezon, miał swoją premierę 8 maja 2019 roku, a co z kolejnymi odcinkami? Przez długi czas twórcy nie ujawniali żadnych szczegółów. W internecie pojawiły się nawet plotki, że powstanie i 6. seria, ale możliwe że nie z ramienia Netflix. Cierpliwość w końcu się opłaciła - znamy pierwsze szczegóły dotyczące nowego sezonu "Lucyfera". 

"Lucyfer" na Netflix: premiera 5 sezonu i dodatkowa informacja

Już wiemy, kiedy poznamy dalsze losy Lucyfera i pozostałych bohaterów. Nowe odcinki trafią na Netflix już (albo dopiero, w zależności od oczekiwań fanów) 21 sierpnia tego roku. Jest tylko jedno "ale". Platforma nie pokaże od razu wszystkich odcinków 5. sezonów. Seria jest podzielona na dwie części! W sumie, nowy sezon będzie liczył sobie aż 16 "epizodów". 

Włączcie wiatraki, bo nadszedł czas na 66,6 sekund najgorętszych i diabelsko dobrych scen z Lucyferem. 1 część 5 sezonu już 21 sierpnia.

Opublikowany przez Netflix Poniedziałek, 22 czerwca 2020

"Lucyfer" na Netflix: o czym jest serial?

Lucyfer Morningstar to Władca Piekieł, którego nudzi dotychczasowe życie i karanie grzeszników. Postanawia porzucić swoją funkcję i przenieść się do grzesznego Los Angeles, gdzie zostaje właścicielem popularnego klubu nocnego. Gdy dochodzi do zabójstwa wschodzącej gwiazdy muzyki pop, postanawia użyć swoich nadprzyrodzonych mocy, aby pomóc schwytać mordercę pewnej atrakcyjnej policjantce. Tak diabeł rozpoczyna pracę w policji. Lucyfer tym samym stara się karać ludzi za zbrodnie.

W roli głównej wystąpił Tom Ellis. W serialu występują także Lauren German, Lesley-Ann Brandt, Aimee Garcia, Scarlett Estevez, Rachael Harris oraz D.B. Woodside.