Na "The Kissing Booth 2" czekała rzesza fanów na całym świecie, a po długich miesiącach niecierpliwych oczekiwań użytkownicy platformy Netflix mogli w końcu poznać dalsze losy Elle. Na dodatek, widzowie byli ciekawi, jak zostanie pokazany związek głównej bohaterki i Noah. Powód? Aktorzy, czyli Joey King i Jacob Elordi, podczas kręcenia pierwszej części byli parą, ale potem zdecydowali się rozstać. Spokojnie, nie będziemy wam zdradzać żadnych szczegółów. Bez spoilerów! Mamy dla was natomiast inną informację: to już pewne, Netflix zapowiedział "The Kissing Booth 3"!

Ten słynny film od Netflix doczeka się kolejnej części! A dopiero co na platformę trafił jego sequel

"The Kissing Booth 2" miał swoją premierę zaledwie 24 lipca, ale Netflix był tak pewny świetnych wyników premiery, że kilka godzin temu do sieci trafiło wideo z odtwórcami głównych ról, którzy podają informację o kolejnej produkcji, czyli "The Kissing Booth 3" (zobacz poniżej). To niejedyna świetna wiadomość, okazuje się, że nowy film został już nakręcony, a jego premiera odbędzie się w 2021 roku. Całe szczęście pandemia koronowirusa nie zmieniła planów produkcyjnych "The Kissing Booth". 

Wiemy już, że akcja "The Kissing Booth 3" oprze się na wakacjach tuż przed rozpoczęciem roku akademickiego przez Elle. Bohaterka nadal nie podjęła decyzji, do której uczelni pójdzie: czy na Harvard (gdzie studiuje jej chłopak Noah) czy do Berkeley (gdzie przyjęty został jej przyjaciel Lee). Netflix opublikował na YouTube jedną ze scen nowego filmu:

Przypomnijmy, "The Kissing Booth 2", opowiada historię Elle, która po romantycznym lecie z Noahem idzie do liceum, gdzie czeka ją ostatni rok nauki. "Dziewczyna staje przed nowymi wyzwaniami: z jednej strony związek na odległość, z drugiej nauka, by dostać się na wymarzoną uczelnię z najlepszym przyjacielem Lee. Dodatkowo wszystko komplikuje bliska przyjaźń z nowym, charyzmatycznym kolegą z klasy, Marco. Tymczasem Noah zaprzyjaźnia się z "idealną" koleżanką ze studiów, przez co Elle musi zdecydować, na ile mu ufa i do kogo tak naprawdę należy jej serce" - możemy przeczytać w opisie produkcji Netflix.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl) Lip 26, 2020 o 1:05 PDT