Co miesiąc pojawiają się kolejne nowości na Netflix, ale również co kilka tygodni znikają pewne pozycje z obszernej biblioteki tytułów. Najczęściej są to produkcje na licencji, które Netflix wykupuje na pewien okres czasu. Tak było parę miesięcy temu z "Idealną żoną" i "Californication", a także z hitami kinowymi typu "Dziennik Bridget Jones", "Brighet Jones: w pogoni za rozumem" oraz "Blade Runner 2049". Z którymi produkcjami musimy się pożegnać? Uwaga, wszystkie znikną z Netflix 20 marca!

Wciągające seriale. Co obejrzeć na Netflix i HBO GO? >>

Komedie romantyczne 2020. Te filmy o miłości musicie zobaczyć w tym roku >>

Te seriale Netflix nie doczekają się kolejnych sezonów. Które projekty anulowano w 2020 roku? >>

Te słynne filmy na Netflix jutro znikną z platformy!

Na pewno zastanawiacie się, czy nie chodzi o filmy, które są zapisane w sekcji  "Moja lista". Nie będziemy was dłużej trzymać w niepewności. Z platformy Netflix zaraz znikną: "mother!", "The Disaster Artist" oraz "Rock'N'Rolla". W tym pierwszym, czyli horrorze w reżyserii Darrena Aronofsky'ego zobaczymy plejadę gwiazd: Jennifer Lawrence, Javiera Bardema, Eda Harrisa i Michelle Pfeiffer. O czym jest? "Ona i on wiodą z pozoru idylliczne życie w odosobnionym raju. Ich związek zostaje jednak poddany testowi, kiedy mężczyzna i kobieta, niezaproszeni, pojawią się w ich domu. Odpowiedź na pukanie do drzwi przerwie spokojną egzystencję obojga. Ale do drzwi zapuka więcej gości. Matka będzie zmuszona zweryfikować wszystko, co wie o miłości, oddaniu i poświęceniu" - możemy przeczytać w opisie dystrybutora.

Nowości na Netflix: kwiecień 2020. Co warto obejrzeć? >>

Z serwisu Netflix zniknie zaraz również "The Disaster Artist", za który James Franco otrzymał Złotego Globa w kategorii "najlepszy aktor pierwszoplanowy w komedii lub musicalu". To opowieść o przyjaźni Tommy'ego Wiseau oraz Grega Sestero, czyli aktorów kultowego "The Room", najgorszego filmu świata.

20 marca z Netflix zostanie skasowany też "Rock'N'Rolla". W tym kryminale Guya Ritchie'go główne role zagrali: Gerard Butler, Tom Wilkinson, Thandie Newton, Mark Strong, Idris Elba, a także Tom Hardy. Fabuła? Jak zawsze w filmach tego reżysera dużo się dzieje. "Kiedy rosyjski gangster zamyka szemraną transakcję sprzedaży ziemi, w Londynie pojawiają się miliony dolarów, a wszyscy kryminaliści zaczynają snuć plany przejęcia pieniędzy. Każdy, od groźnego króla podziemia po seksowną księgową i od skorumpowanego polityka po żałosnych drobnych złodziejaszków stara się, sam albo w porozumieniu ze wspólnikami, położyć rękę na pieniądzach i pokrzyżować plany konkurentom".

Ten nowy serial Netflix ma rekordowe wyświetlenia! Oglądało go więcej osób niż "Stranger Things 2" >>