Tarot na wrzesień - rozkład 5 kart

Czym jest tarotoskop? Nasz wróżbita co miesiąc losuje karty Tarota z myślą o nadchodzących tygodniach. Zawiera się w nich mądrość i porada dotycząca tego, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Tarot nie jest wyrocznią, lecz wskazówką, ułatwiającą dokonanie wyboru. W połączeniu z horoskopem i numerologią na październik 2023 daje wgląd we wszystkie rzeczy, które mają nadejść.

Tarot na październik 2023 - pytanie do 5 kart: co powinniśmy wiedzieć? Komunikat jest taki, że pracując nad samodyscypliną i zaprowadzaniem równowagi, uczynisz ten miesiąc przyjemnym doświadczeniem. 

Przyszłe wydarzenia: karta 10 Monet

Karta 10 Monet wzywa Cię do wkroczenia w nowy rozdział. Monety są związane z ziemską sferą pracy, domu, zdrowia i obfitości. Jesteś gotowa na kolejny etap, który przyniesie spełnienie w tych obszarach. W październiku dobrze się zastanów, co próbujesz zamanifestować. Doświadczenia, jakie zdobyłaś w tym roku, teraz sprawią, że poczujesz się gotowa. Rozwiń skrzydła i nie bój się sięgnąć po swoje. Przed Tobą miesiąc wielkiego potencjału. 

Sytuacja: karta 2 Buław

Dwie Buławy zapraszają Cię do podjęcia pierwszych, entuzjastycznych kroków w kierunku Twoich celów. Październik będzie nasycony pasją, inspiracją i akcją. Zrób listę rzeczy, których dla siebie pragniesz. Poświęć energię działaniom wspierającym Twoje marzenia. Rozważ swoje osobiste granice. Aby powiedzieć „tak” pewnym rzeczom, będziesz musiała powiedzieć „nie” innym. Pora dokonać odważnych wyborów. 

Przeszkoda: karta 9 Buław

Karta 9 Buław sugeruje, że przeszkodą w tym miesiącu będzie zmęczenie. Możesz poczuć się, jakby wykonywana praca nie przynosiła oczekiwanych efektów. Zanim się zniechęcisz, przypomnij sobie, że w październiku chodzi o równowagę. Zrób sobie przerwę, kiedy wymaga tego sytuacja. Nie poddawaj się jednak, gdy robi się ciężko. Pozytywnie nastaw się do wyzwań pojawiających się na Twojej drodze. Za każdym z nich kryje się wspaniała nagroda.

Akcja: karta 5 Monet

Pięć Monet pyta, na co spędzasz swój czas i energię. Jesienią należy słuchać swojego ciała oraz odpoczywać, gdy zajdzie taka potrzeba. Uważnie ustalaj swoje priorytety. Jeśli czujesz, że czegoś brakuje w Twoim życiu, wykorzystaj niedostatek jako motywację do pracy na rzecz przyszłości pełnej obfitości i komfortu. Systematyczność powoli zaprowadzi Cię tam, gdzie chciałabyś się znaleźć. 

Lekcja: karta 4 Monet

Wylosowana karta 4 Monet przypomina, że dla marzeń warto się poświęcać. Ryzyko wynagradza, a wiara w siebie wprowadza Cię na wyższe poziomy świadomości. Powiedz sobie, że jesteś warta wszystkiego, co planujesz dla siebie w przyszłości. Czas, by Twoje cele dotknęły rzeczywistości i zapuściły w niej swoje korzenie. 

Co oznacza dla Ciebie obfitość w pracy, zdrowiu i życiu rodzinnym? Czy jakieś sfery życia są dla Ciebie szczególnie ważne i wymagają większej równowagi? Prowadź dziennik, nagrywaj siebie lub rozmawiaj z przyjacielem o swoich priorytetach i tym, co chcesz zmienić. Cokolwiek jest dla Ciebie wyzwaniem w tym miesiącu, nie przestawaj myśleć o przyszłej radości. Poświęć też wiele chwil na odpoczynek, bo przez wypalenie się do niczego nie dojdziesz.