Od kilku sezonów wiele gwiazd przyciąga grecka wyspa Mykonos. W tym roku również wielu polskich projektantów postanowiło wybrać ten kierunek. Zarówno Łukasz Jemioł jak i Joanna Przetakiewicz spędzali urlopy w tym magicznym miejscu, które swój niepowtarzalny charakter zawdzięcza biało-niebieskiej zabudowie. Jemioł spędził też kilka dni nad Bałtykiem, a Przetakiewicz w te wakacje odwiedziła również Sardynię, gdzie spędzała czas wspólnie z najbliższymi przyjaciółmi.

Z kolei Włochy stały się celem podróży duetu projektantów Paprocki i Brzozowski. Kreatorzy w poszukiwaniu inspiracji odwiedzili wiele miejscowości w Toskanii i północnych Włoszech w tym Weronę, Pizę, Livorno i Sienę, odwiedzili też Florencję i korzystali z uroków plaż Morza Tyrreńskiego. Inny duet projektantów  - Natalia Maczek i Tomasz Wirski, twórcy marki MISBHV odwiedził Kerkyrę na Korfu, czyli najbardziej zielonej greckiej wyspie. W prywatnej willi z basen wypoczywali w gronie bliskich znajomych.

Polskich kreatorów skusiła też Hiszpania. Maciej Zień razem z przyjaciółmi pływał jachtem po Balearach odwiedzając m. in. Majorkę i najbardziej imprezową wyspę Europy - Ibizę. Majorka przyciągnęły również Dawida Wolińskiego. Projektant w zeszłym roku wypoczywał razem z Joanną Krupą na Mykonos, teraz wybrał hiszpańskie wyspy na Morzu Śródziemnym.