Przez ostatnich kilka tygodni polscy widzowie Netflix z wypiekami na twarzy oglądali serial "New Amsterdam" i perypetie dyrektora najstarszego szpitala w USA. Okazuje się, że teraz numerem jeden jest inna amerykańska produkcja, a dokładnie komedia, której premiera odbyła się kilka dni temu. Co to za tytuł i kto w nim wystąpił?

Ta komedia jest teraz najpopularniejszym tytułem na Netflix. Zdetronizowała nawet "New Amsterdam"

Seriale medyczne to jeden z ulubionych gatunków widzów na Netflix i to nie tylko w Polsce. Podobnie jest z komediami. Aktualnym hitem platformy jest... "Thunder Force" z Melissą McCarthy. Polscy widzowie nadal chętnie oglądają wspomniany już "New Amsterdam", a na miejscu trzecim uplasował się hiszpańskojęzyczny serial "Kto zabił Sarę?". Dalsze miejsca to: "Jak najdalej stąd", "Wąż", "Haker", "Sekretne życie zwierzaków domowych 2", "Na szczyt", "Shrek" oraz "Psi patrol".  Co ciekawe, "Thunder Force" nie może poszczycić się na razie dobrą oceną wśród internautów - na Filmwebie zdobył ocenę 4,5, za to na imdb.com tylko 4,4.

"Thunder Force" na Netflix. O czym jest ta nowa komedia? Zobacz zwiastun

W oficjalnym opisie filmu możemy przeczytać: "W świecie zdominowanym przez superłotrów dwie przyjaciółki z dzieciństwa, z których jedna odkryła sposób na uzyskanie supermocy, muszą wspólnymi siłami ochronić rodzinne miasto". W rolach głównych wystąpili: Melissa McCarthy, Octavia Spencer, Jason Bateman, Bobby Cannavale, Melissa Leo oraz Pom Klementieff. Za reżyserię odpowiedzialny był Ben Falcone, autor takich tytułów jak "Agentka", "Ani słowa więcej", "Jak urodzić i nie zwariować" czy "Druhny".