Szczęśliwa liczba każdego znaku zodiaku

Astrologia i numerologia to wbrew pozorom czysta matematyka. Na tych niezawodnych dziedzinach ezoteryki polegali starożytni mędrcy. Grecki filozof Pitagoras uważał, że Wszechświat komunikuje się z nami przez liczby. Wierzył, że cyfry, jak boskie symbole, mają ukryte głębokie znaczenie. Istnieje mnóstwo wzorów liczbowych, z których możemy obliczyć wiedzę o nas samych. Robimy to na podstawie dat urodzenia, układu planet czy liter w imieniu. Nie dziwi więc fakt, że horoskop zwykle potwierdza tezy numerologiczne. W dodatku każdy znak zodiaku ma przypisaną szczęśliwą liczbę odpowiadającą mu energetycznie. 

Każda liczba emanuje inną energią, podobnie jak planety rządzące zodiakiem. 

Szczęśliwa liczba każdego znaku zodiaku. Jaka cyfra jest przypisana tobie?

Lew - liczba 1

Jedynka to liczba ego. W astrologii odpowiada Słońcu, planecie rządzącej Lwa. Symbolizuje urodzonych przywódców, pewność siebie, kontrolę i pełnię życia. Wskazuje, że zawsze kroczysz własnymi ścieżkami, podczas gdy inni próbują cię naśladować. Twój indywidualizm przyciąga wzrok, a asertywność budzi podziw. Jeśli często widzisz przed sobą tę cyfrę, miej pewność, że podążasz we właściwym kierunku. Niekiedy możesz odczuwać presję, aby być najlepszą ze wszystkich. Zwykle tego po tobie nie widać, bo wszystko naturalnie toczy się po twojej myśli.

Rak - liczba 2

Rakiem rządzi Dwójka, liczba Księżyca. Jesteś emocjonalna, romantyczna, przyjacielska i wolisz partnerstwo od działania w pojedynkę. Unikasz konfrontacji, nie lubisz konfliktów. Wrażliwa z ciebie osoba. Każda kłótnia kosztuje cię wiele emocji  i energetycznie ściąga cię w dół.  Pochłaniasz uczucia innych, jak gąbka, ponieważ masz wysoko rozwiniętą intuicję. Szybko wcielasz się w rolę opiekuna. Zawsze wyciągasz do ludzi pomocną dłoń. Twoja matczyna natura objawia się w każdej sferze twojego życia. Ciekawy fakt: Luna co dwa dni podróżuje przez inny znak zodiaku. To wyjaśnia twoją częstą huśtawkę nastrojów.