Świece zostały wykonane w limitowanej edycji z ręcznie ciętego szkła, malowanego farbami wodnymi. Zawierają mieszankę na bazie wosków wegańskich, drewniane knoty, skwierczące jak mały kominek oraz 20% perfum francuskich z Grasse.

Produkty Candly&Co. robione są ręcznie na bazie wosków wegańskich, olejków i perfum, od szkła poprzez zalewanie i pakowanie, w małej manufakturze w Polsce otoczonej najpiękniejszymi polskimi krajobrazami, a zapachy, stworzone specjalnie dla Candly, pochodzą z Grasse, mekki świata perfum.

Posiadają, aż 20% nasycenia francuskich perfum, dzięki czemu zapach jest niesamowicie trwały i intensywny, nawet jeśli świeca się nie pali.

Produkty powstają w limitowanych edycjach – zgodnie z ideą, że luksusem jest produkt, którego stworzenie wymaga czasu i dbałości o każdy detal.

Perfumy zostały skomponowane przy użyciu nut zapachowych, które przywrócą najcenniejsze wspomnienia. Zapachy dzieciństwa, pierwszej miłości są niepowtarzalne, a nasz mózg zapamiętuje je dłużej i dokładniej, niż obrazy i dźwięki. Zmysł zapachu nadal pozostaje zagadką, nigdy nie wiesz, kiedy obudzą się na nowo dawne, nawet zapomniane chwile.

W bordowym szkle:
Głowa: Pieczony piernik
Serce: Miód, Goździki
Baza: Ambra, Drzewo Cedrowe

candly.eu/kolekcja/frontpage/swieca-zimowa-bordowa

W zielonym szkle:
Głowa: Białe Piżmo, Jałowiec, Szałwia
Serce: Kaszmirowiec, Tonka
Baza: Pinia, Drzewo Sandałowe, Mąkla Tarniowa

candly.eu/kolekcja/frontpage/swieca-zimowa-ciemna-zielen