W ubiegły wieczór odbyła się premiera nowej produkcji Disneya. Tak, chodzi o film "Król Lew" w nowej wersji. W obsadzie znaleźli się m.in. Donald Glover, Chiwetel Ejiofor, Alfre Woodard, czy Beyoncé, a za reżyserię odpowiedzialny był Jon Favreau ("Księga dżungli", "Szef", "Kowboje i obcy", "Iron Man"). Gwiazda muzyki pojawiła się na czerwonym dywanie, a na gali partnerowała jej córka Blue Ivy. Dziennikarze nie tylko komentują film, ale również stylizację Amerykanki. 

Beyonce złamała protokół dyplomatyczny! O co chodzi? >>

"Spirit" to nowa piosenka Beyoncé z filmu "Król Lew". Zobaczcie zachwycające kostiumy! >>

Beyoncé przyćmiła wszystkich na premierze filmu "Król Lew"

Beyoncé na to wydarzenie wybrała suknię od marki Alexander McQueen. Czarno-srebrna kreacja odbiła światła reflektorów i fleszy, co ciekawe, 7-letnia Blue Ivy Carter miała taką samą spódnicę jak jej mama. Dziewczynka dobrała do niej czarną marynarkę z przyszytymi świecidełkami na ramionach. Efekt wow gwarantowany. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce) Lip 10, 2019 o 12:06 PDT

Beyoncé w filmie "Król Lew"

Artystka wcieliła się w rolę Nali, ale to nie wszystko. Beyoncé zaśpiewała również nową wersję "Can You Feel The Love Tonight", którą w 1994 roku skomponował i zaśpiewał Elton John. Utwór otrzymał wtedy Oscara dla najlepszej piosenki filmowej. 37-letnia gwiazda dodatkowo nagrała premierowy kawałek "Spirit". Posłuchajcie:

"Król Lew": o czym jest nowy film Disneya?

Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości.