1. Spotkanie z redakcją ELLE w restauracji Marcello

2.02.2022 to wyjątkowa data! Tego dnia redakcja ELLE świętuje premierę marcowego wydania, dzięki któremu poczujesz jak silna jest magia mody. Żeby to uczcić spotykamy się w warszawskiej restauracja Marcello, uwodzącej klientów pięknym wystrojem i magią włoskiej kuchni. Kochasz modę, uwielbiasz o niej rozmawiać w dobrym towarzystwie? Dołącz do lunchu z redakcją ELLE, jej przyjaciółmi i najlepszymi polskimi influencerami.

2. Magda Butrym - Kolacja oraz projekt sukienki

Magda Butrym przeznacza kolację w Warszawie z nią samą oraz zaprojektowanie sukienki dla zwycięzcy aukcji. Magda Butrym to polska luksusowa marka ready-to-wear zdobywająca międzynarodowe uznanie. Jej kreacje noszą między innymi gwiazdy takie jak Hailey Bieber, Lady Gaga, Beyoncé, Rihanna, Margot Robbie czy Kendall Jenner. To niepowtarzalna okazja na poznanie projektantki oraz możliwość wspólnego zaprojektowania unikalnej kreacji.

3. Rakieta Igi Świątek oraz wspólny trening!

Wylicytuj rakietę Igi Świątek z wygranego turnieju w Rzymie BNL d'Italia 2021 - to prestiżowy turniej, drugi co do ważności po Wielkich Szlemach. Oprócz rakiety na aukcję tenisistka postanowiła przekazać w tym roku osobiste spotkanie na jednym z treningów, który odbędzie się w 2022 roku w Polsce.

4. Katarzyna Tusk -Trzydniowy pobyt w Trójmieście

'Dzień dobry, Nazywam się Katarzyna Tusk i w tym roku na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chciałabym podarować cudownie spędzony czas - trzydniowy nocleg w kultowym hotelu Sofitel Grand Sopot w wybranym terminie dla dwójki osób lub rodziców z dziećmi - w zależności od tego co wybierze zwyciężczyni. Do tego proponuję kolację w najmodniejszej restauracji w Trójmieście "Treinta Y Tres" z piękną panoramą miasta na trzydziestym trzecim piętrze. Jeśli tylko zwyciężczyni będzie miała taką wolę, to z przyjemnością pójdziemy na kolację wszyscy razem. Chętnie również wykonam pamiątkowe zdjęcie na molo w Orłowie. Zapraszam do licytacji!' - Katarzyna Tusk

5. Agnieszka Woźniak-Starak - kolekcja torebek od największych projektantów!

W imieniu Agnieszki Woźniak-Starak na aukcję trafia: kolekcja torebek od największych projektantów! To prawdziwa gratka dla fashionistek i fashionistów! Kolekcja torebek prosto z największych domów mody zawiera kultowe modele: „Hourglass” od Balenciagi, „Marcie” od Chloé, „Glam Slam” od Maison Margiela oraz „Sylvie” marki Gucci.

Wybierz swój własny sposób i graj, licytuj, pomagaj! Jednym ze sposobów wsparcia są aukcje Allegro dla WOŚP (https://aukcje.wosp.org.pl). Wśród wielu wystawionych przez użytkowników przedmiotów, znaleźć można prawdziwe unikaty, z którymi związane są niezwykłe historie. Jest to między innymi motocykl Harley Davidson Electra Glide, lalki jurorów “Mam talent” z autografami czy też wyjątkowe Rzeczy od Serca wystawiane przez znane osoby. W tym roku można wylicytować na przykład kask Kamila Stocha, kapelusz Roberta Makłowicza czy zaproszenie na koncert Behemotha i backstage z Nergalem!

Ponadto klienci mogą wesprzeć Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podczas swoich codziennych zakupów na Allegro. Wystarczy dodać do swojego koszyka cegiełkę w wysokości 5, 10, 20, 30, 50 lub 100 zł. Wszystkie środki z zakupionych cegiełek trafią wtedy do Wirtualnej Puszki sztabu Allegro i zostaną w całości przekazane Fundacji. W tamtym roku było to ponad 3,5 miliona złotych! Wystawiać i licytować aukcje oraz zasilać Wirtualną Puszkę sztabu Allegro można do 14 lutego 2022 roku.

Od 22. lat Allegro gra z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Allegro wspiera WOŚP od początku swojego istnienia. 21 lat współpracy przełożyło się na niemal 110 mln złotych przekazanych na konto Fundacji WOŚP. Dodatkowe 31 mln złotych trafiło do Fundacji po tegorocznym Finale. Wszystkie środki zostały przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Celem 30. Finału WOŚP jest natomiast zbiórka pieniędzy na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Więcej informacji na temat aukcji Allegro dla WOŚP oraz tegorocznego 30. Finału na www.aukcje.wosp.org.pl.